No results have been found for your request.
Loading...
Reload

BALIUS. JUBILIEJINIS KONCERTAS.

Tu 04/04/2017 18:00 - Fr 07/04/2017 23:59
9.50 - 16.00
BALIUS IR RAIMONDAS ŠILANSKAS  “MES GALIM”
“BALIUS” švenčia 20 - ies metų jubiliejų

 
 
        Rašom, nes mūsų prašė paaiškinti, kas tuose koncertuose bus. Tai darom tam, kad  jūs, kurie skaitote, galėtumėt apsispręsti, ar verta ten eiti. Taigi… Norėdami pamatyti jūsų kuo daugiau, galėtume čia gerokai prifantazuoti.  Aišku, labai knieti pasakyti, kad ten bus  įspūdingas lazerių šou ir mes rodysime fokusus, bet geriau  tiesiog pasakysim kad:

        Sugalvojome, kad koncertas vadinsis “ Mes galim”. Nežinom kodėl taip pavadinom, bet laikui bėgant tikrai sugalvosim paaiškinimą. Ir tam kas vyks šis pavadinimas visiškai tinka. Su mūsų nusiteikimu ir su Jūsų visų pagalba, labai stengsimės. Grosime naujų dainų, bet nepamiršim ir populiariausių. O taip. Kai kurias dainas galima pamiršti, bet tų su kuriomis publika jaučiasi laiminga, nepamirštam niekada. Mums patinka tas jausmas kai būnam scenoje. Mes netingime, nevėluojame, nelaukiame ir nieko nedarome per pusę. Galim pažadėti, kad kiekievienas prakaito lašas, krentantis ant scenos koncerte, yra gimęs tik tam, kad visi turėtų tokią emociją, kuri verčia atsistoti.

       Na, o scenoje būsime ne vieni. Su mumis ir Lietuvos anekdotų karalius Raimondas Šilanskas. Ką veiks pastarasis? Ogi nieko ypatingo. Jam tereikia pereiti per sceną arba papasakoti tą patį anekdotą, kurį Jūs pasakojote savo draugui prieš 20 metų ir Jūs pats raitysitės iš juoko, tarsi girdėdamas tai pirmą kartą.

      Žodžiu Balius ir Šilanskas – Jėga ! Arba – MES GALIM !

      Taigi prisigyrėm. Dabar  spręskite Jūs.

       Su pagarba grupė “BALIUS” ir R. Šilanskas
Show descriptionHide description
Events