No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Ian Maksin ir Vilnius Guitar Trio koncerte ''Come Together'' KAUNAS

Su 19/03/2017 17:00
Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
9.10 - 15.00
Ian Maksin ir Vilnius Guitar Trio koncerte “COME TOGETHER”

Prodiuserinės kompanijos “Arts Libera International” kvietimu į Lietuvą iš Jungtinių Amerikos Valstijų atvyksta žymus violončelės virtuozas ir kompozitorius Ian Maksin. Puikus solistas ir įvairios sudėties tarptautinių ansamblių dalyvis su koncertais apkeliavęs daugiau negu trisdešimt pasaulio šalių, muzikuoja prestižinėse Amerikos, Europos, Azijos koncertinėse salėse kartu su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Andrea Bocelli, Sting, Gloria Estefan, Barry Gibb ir kt. Ian Maksin tik su jam būdinga įtaiga gali nuostabiai pagroti klasikinės muzikos koncertą su orkestru ir taip pat pakerėti publiką grodamas solo džiazo arba roko kompoziciją. Šį kartą muzikantas drauge su pripažintu gitaros virtuozų ansambliu “Vilnius Guitar Trio” - Artūras Chalikovas, Gintaras Šulinskas, Andžej Zujevič, paskleis magišką energiją net penkių Lietuvos miestų koncertinėse erdvėse. Pasak paties maestro, galimybė muzikuoti su trimis gitaros virtuozais vienoje scenoje, jam yra naujas iššūkis, kurio jis seniai laukė.

Lietuvos publika jau dabar nekantriai laukia jungtinio JAV ir Lietuvos profesionalų pasirodymo. Pirmą kartą Lietuvos muzikos istorijoje įvyksiantis projektas be jokios abejonės bus didelis įvykis kultūros padangėje. Galima tik įsivaizduoti kokią galingą energiją pavyks sukurti scenoje kuomet savo jėgas ir ilgametį profesionalumą kartu suvienys aukščiausio lygio virtuozai ir pripažinti menininkai.

Koncertų meninė programa labai plati ir įvairi – nuo auksinės klasikos iki ugningų tango, džiazo ir roko kompozicijų. Pasak pačių atlikėjų, tai meninė programą specialiai parengta publikai, vertinančiai emocingą, nuoširdžią, aukšto meninio lygio muziką, kuri tikrai sužavės ir pakylės dvasiškai. Skambės J. S. Bach, A. Piazzolla, Led Zeppelin, The Beatles, A. Vivaldi, Ch. Corea, B. Goodman, The Eagles, D. Ellington, I. Maksin, Sting ir kitų visame pasaulyje pripažintų kompozitorių kūriniai. Koncertuose bus daug virtuoziškų improvizacijų, netikėtų harmonijų, įspūdingų melodijų ir žinoma staigmenų. Žinomi muzikantai žada įspūdingą ir nepamirštamą renginį.
Kviečiame visus profesionalaus ir kokybiško meno gerbėjus nepraleisti progos ir apsilankyti koncertuose, bei pasirūpinti bilietais iš anksto. Artėjant koncertams bilietai brangs.
Koncertinio turo „Come together“ Lietuvoje rėmėjas – Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Lietuvoje.

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=hV2H2UR
https://www.youtube.com/watch?v=pwvyCW3i5To
https://www.youtube.com/watch?v=MXHZl_LIFmk
https://www.youtube.com/watch?v=-jzsJuIPIyM
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Ian Maksin ir Vilnius Guitar Trio koncerte ''Come Together'' KAUNAS Su 19/03/2017 17:00 Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 9.10 - 15.00
Good to know

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 80 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- Studentams, senjorams, moksleiviams, neįgaliesiems 10 % (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 20 % su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)
- 15 % su Omni ID kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 11 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Venue
L. Sapiegos g. 5, Kaunas Kaunas Lithuania
Promoter
Ars libera, asociacija
Ars libera, asociacija
Minties g. 32-29 Vilnius
board@arslibera.eu
Reg. no 303463914