No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Jethro Tull

Fr 10/03/2017 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
32.00 - 72.00
Kovą Vilniuje – legendinės grupės „Jethro Tull“ koncertas

2017 m. kovo 10 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs kultinė britų roko grupė „Jethro Tull“ ir jos įkūrėjas bei siela Ianas Andersonas. Melomanams puikiai žinomos grupės lyderis Vilniuje pristatys savo programą „Best of Jethro Tull“, kurioje skambės klasikiniai bei visų laikų geriausi „Jethro Tull“ kūriniai,  o taip pat naujos kompozicijos. Stulbinantis kūrybinis potencialas, neišsenkanti energija, dešimtys išleistų albumų bei daugiau kaip 60 milijonų parduotų įrašų  – visa tai yra bendra Iano Andersono ir „Jethro Tull“ istorija... Tad neverta abejoti, jog šis koncertas taps gardžiu desertu visiems muzikos gurmanams, sekantiems ir mėgstantiems netrukus 50-metį scenoje minėsiančio Iano Andersono kūrybą.

„Jethro Tull“

Grupė susikūrė 1968 metais Lutone, Anglijoje. Pradėję nuo bliuzroko, vėliau muzikantai praturtino savo kūrybą folk roko, džiazo, klasikinės muzikos bei sunkiojo roko elementais, kol galiausiai „Jethro Tull“ tapo viena ryškiausių progresyvaus roko grupių ikona.

Pirmosios komercinės sėkmės muzikantai sulaukė 1969 m., kai jų albumas „Stand Up“ tapo auksiniu ir atsidūrė Didžiosios Britanijos chartų viršūnėje. Nors grupė visada buvo labai toli nuo mainstreamo, jos kūrinių aranžuotės labai sudėtingos, o tekstai – painūs ir filosofiški, tai nesutrukdė jiems net tolimajame 7-ame dešimtmetyje sulaukti stulbinančios komercinės sėkmės – 5 grupės albumai tapo platininiais, 11 albumų pelnė auksinių statusą, o viso pasaulyje buvo parduota daugiau kaip 60 milijonų įrašų. 1989 m. grupė laimėjo „Grammy“ statulėlę už „Crest of a Knave“ darbą, o garsus žurnalas „The Rolling Stones“ įvardina „Jethro Tull“ kaip „vieną komerciškai sėkmingiausių ir ekscentriškiausių progresyvaus roko grupių pasaulyje“.

Kolektyvo pavadinimas buvo „pasiskolintas“ iš anglų mokslininko – agronomo Jethro Tullo (Džetro Talo), gyvenusio Anglijoje XVII – XVIII amžių sandūroje. Išradėjas J.Tullas, naudodamas bažnyčios vargonų pedalus, sukūrė patobulintą plūgo modelį – sėjamąją mašiną. Taip pasivadinti muzikantams pasiūlė jų agentas, koledže studijavęs istoriją, ir ilgainiui „Jethro Tull“ tiesiog prilipo prie kolektyvo. Pats Ianas Andersonas dabar juokauja, kad galbūt ir vertėtų pasikeisti grupės pavadinimą, tačiau turbūt jau per vėlu.

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=UApdcf4U8nU
https://www.youtube.com/watch?v=2u0XXpVGUwk
https://www.youtube.com/watch?v=A0F3xYO8fX4
https://www.youtube.com/watch?v=RqXOLgTB4vA
 

Events website: http://www.medusaconcert.lt

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Jethro Tull Fr 10/03/2017 20:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 32.00 - 72.00
Good to know

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Venue
Kernavės g. 84 Vilnius Lithuania
Promoter
Medusa Concert UAB
Medusa Concert UAB
V. Putvinskio g. 30a-3 Kaunas