No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Mashina Vremeni ''Meilė valdo pasaulį'' Klaipėda

Th 25/01/2018 19:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
19.00 - 60.00
Mashina Vremeni „Meilė valdo pasaulį“ („Миром правит любовь“)

Pirmą kartą į Klaipėdos „Švyturio“ areną atvyksta Rusijos roko grupė – „Mashina Vremeni“!

„Mashina Vremeni“ – neabejotinai garsiausia Rusijos roko muzikos grupė, įkurta dar 1969 metais. Jie pirmieji sužavėjo Rusijos muzikos mylėtojus roko ritmais ir užkariavo populiarumo viršūnes.

Andrei Makarevich, Alexander Kutikov, Andrey Derzhavin, Valeriy Efremov ir jų kolegos - Igor Khomich ir Aleksandr Ditkovskiy jau sausio mėnesį su ilgai brandintu turu po Europą „Meilė valdo pasaulį“ („Миром правит любовь“) neaplenks ir Lietuvos. Sausio 25 –ąją abejingų nepaliksiantis pasirodymas bus surengtas Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

Didžiojoje arenos scenoje išgirsime geriausius, giliai į atmintį įsirėžusius hitus  „Povorot“, „Za tech, kto v more“, „Sveča“, o taip pat „Mashina Vremeni“ pristatys ir naujausias kompozicijas iš 2016 metų pavasarį išleisto albumo „Jūs“ („ВЫ“). Be viso ko, didžiausias grupės turas po Europą pasižymės ir įspūdingomis vizualizacijomis, galinga garso aparatūra bei kone visos scenos užsklandą sudarysiančiais LED ekranais, kuriuose bus rodomos specialiai kūriniams pritaikytos video projekcijos.

Beveik pusę savo kūrybinio amžiaus grupė yra kviečiama pasirodyti ir į didžiausius, prestižinius Europos muzikos festivalius. Kiekvienas „Mashina Vremeni“ koncertas yra tarsi visiškai nauja istorija, ilgai lauktas įvykis, kuris pasižymi profesionalumu, aukščiausios kokybės standartais bei prasmingu kūrinių turiniu. Daugeliui žmonių grupė asocijuojasi ne tik su kokybiška muzika, bet ir sielai artimais dainų žodžiais.

Kelių kartų muzikos gerbėjų širdis savito stiliaus kūryba pakerėję „Mashina Vremeni“ kviečia sausio mėnesį visus į turiningą muzikinę kelionę, kurioje dar kartą išgyvensime neužmirštamas praeities akimirkas.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Mashina Vremeni ''Meilė valdo pasaulį'' Klaipėda Th 25/01/2018 19:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 19.00 - 60.00
Good to know

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Nauji Klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose galės įsigyti iki 2017 11 16 imtinai.

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Venue
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Lithuania
Promoter
Raudoni muzikiniai vakarai, UAB
Kreivoji g. 37 Šiauliai
Reg. no 304131911
VAT LT100009868517