No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Atšauktas Premjera! Manto Stonkaus ir gyvo garso grupės humoro šou ''Kultas'' | VILNIUS

Th 23/03/2017 19:00
MULTIKINO Ozas, Vilnius
Premjera: Manto Stonkaus muzikinis humoro šou „Kultas"

Į naujas aukštumas humoro žanrą pastaraisiais metais pakylėjusį aktorių ir TV laidų vedėją Mantą Stonkų jau būtų ne per drąsu vadinti kultiniu talentu. Visgi publika matė dar ne visas jo spalvas ir atspalvius. Muzikinis šou „Kultas" išlaisvins tokį M. Stonkų, kurio humoro laipsnis pasieks beprotybės ribas bei užribius, ties kuriais balansuos ir specialiai šiam projektui suburta bene geriausių šalies instrumentalistų grupė.

„Kultas" taps paranormalaus humoro „G" tašku, kuriame susitiks teatras ir televizija, koncertas ir parodija. Populiariausios laidos, scenos žvaigždės ir tragikomiški šou pasaulio užkulisiai – visa tai suksis pašėlusiame „Kulto" veiksme drauge su M. Stonkumi, kuris publikos akivaizdoje keis savo veidus tarsi nenustygstantis chameleonas.

Muzikinės humoro šou dalies kompozitorius, pianistas Vytis Smolskas – ir pats darbuosis prie klavišinių, mušamuosius ant scenos „kontroliuos" vienas kiečiausių būgnininkų Lietuvoje Vytis Vainilaitis, draugiją jiems palaikys ne mažiau talentingas gitaros virtuozas Pranas Kentra.

Drąsūs eksperimetai scenoje, tikėtina, sulaužys visas išankstines nuostatas ar lūkesčius, nes nuspėti šou vingių – tiesiog neįmanoma.

M. Stonkus scenoje iš viso įkūnys net dešimt skirtingų ir gerai atpažįstamu personažų, kurie ieškos visiems mums svarbių atsakymų.  Pusantros valandos – per tiek laiko „Kultas" atsakingai ir negailestingai iškuls juoko centrus smegenyse!

Grupės nariai:

Klavišiniai - Vytis Smolskas

Būgnai - Vytis Vainilaitis

Gitara - Pranas Kentra
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Atšauktas Premjera! Manto Stonkaus ir gyvo garso grupės humoro šou ''Kultas'' | VILNIUS Th 23/03/2017 19:00 MULTIKINO Ozas, Vilnius
Refund
Good to know

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~30 min. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Venue
Ozo g. 18 Vilnius Lithuania
Promoter
Versus Vertex UAB
Reg. no 300532579