Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Barboskiny kibernetinėje erdvėje | Spektaklis visai šeimai''

T 2017-10-04 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
10.00 - 30.00
Pasakiškas spektaklis, paremtas populiariu animaciniu filmu „Barboskiny“ Spalio mėn. 4 d. koncertų salėje „Compensa“. Didelių ir mažų žiūrovų laukia įspūdingas interaktyvus šou „BARBOSKINY“ kibernetinėje erdvėje. Pasirodymas įdomus ir vaikams, ir tėvams. Ultra modernus spektaklis pirmą kartą bus parodytas Lietuvoje. Pagrindiniai animacinio serialo veikėjai susiduria su pačiomis netikėčiausiomis ir fantastiškomis aplinkybėmis. Žiūrovai kartu su spektaklio herojais žengs į nuostabą kelionę per stebuklingą virtualų pasaulį, kur jų laukia daug įdomių ir komiškų užduočių! Programoje: susitikimas su mylimiausiais herojais, kostiumuoti aktoriai ir teatralinis makiažas. Cirko ir šokių pasirodymai! Komiškos situacijos ir painiavos, taip pat juokas iki ašarų! Įsimintini šokėjų pasirodymai ir originalios dainos!

Teleportavimo stebuklai ir skrydžiai „Cyberbusu“! Įspūdingi interaktyvūs žaidimai su vaikais. Spektaklio veiksmas vyks ne tik scenoje, bet ir salėje! Jūsų vaikas taps interaktyvaus žaidimo dalyviu! Šiuolaikiniams vaikams reikia pasakų su aukštosiomis technologijomis, - mastė spektaklio kūrėjai ir išsiuntė kalbančius šunis į kelionę per magiškąjį virtualų pasaulį. Čia nebus apdulkėtų lėlių, nes visi animacinio serialo personažai tikri, tarsi tik iš ekrano. Spektaklis „Barboskiny“ - tai originali istorija, kurioje dalyvauja jūsų mėgstamiausi, žavūs herojai, cirko ir šokių pasirodymai, komiškos situacijos, teleportavimo stebuklai bei skrydžiai „Cyberbusu“. Spalvinga ir humoristinė kūryba nepaliks abejingų. O smalsiausiems vaikams bus paruošta dar viena staigmena - jie galės kalbėtis ir susidraugauti su juokingais personažais, nes spektaklyje „Barboskiny“ taip pat įterptas ir interaktyvus komponentas.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Barboskiny kibernetinėje erdvėje | Spektaklis visai šeimai'' T 2017-10-04 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 10.00 - 30.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Renginio kalba: rusų
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 2 metų, neužimant papildomos sėdimos vietos
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

- Neįgalieji ir juos lydintis asmuo įleidžiami nemokamai
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
KK Group, UAB
A. Stulginskio g. 8-515 Vilnius
Įmonės kodas 302652374
PVM kodas LT10000710712