Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

KINIJOS CIRKAS | KLAIPĖDA

A 2016-12-27 18:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
14.80 - 37.00
Kinijos cirkas - didingas Rytų šalies artistų pasirodymas

Didžiojo Kinijos cirko programoje susipina akrobatika, gimnastika, pantomima, aktorinis meistriškumas, šokio, žongliravimo menas ir net Rytų kovos menų elementai. Pasirodymus lydi specialiai jiems sukurta muzika, sustiprinanti Rytų egzotika ir magija dvelkiantį reginį. Į gastroles Lietuvoje gabenamos visos joms reikalingos dekoracijos ir daugybė kostiumų. Cirko programa sužavi ir mažuosius, ir suaugusius žiūrovus – tai reginys visai šeimai, dovanojantis puikią nuotaiką ir ilgai neišblėstančius įspūdžius. Ant lynų besisupančios, skėčiais, lėkštėmis ir, regis, bet kuriais į rankas patekusiais daiktais žongliruoti sugebančios akrobatės sukuria iliuziją, jog tai, kas vyksta prieš akis, yra ne žmonių, o specialiųjų vaizdo efektų šėlsmas. Tačiau tai – šimtus valandų trunkančių treniruočių rezultatas, jau pakerėjęs publiką visame pasaulyje. Istorijos šaltiniai tiksliai nenurodo Kinijos cirko tradicijų atsiradimo datos, tačiau žinoma, kad spektakliai, kuriuose artistai demonstravo vikrumą ir triukus, šioje šalyje buvo rengiami dar prieš 2300 metų. Šalies imperatorius 108-aisiais mūsų eros metais iš tolimų šalių atvykusiems svečiams surengė akrobatikos šou – tai buvo didelės pagarbos ir pasididžiavimo Kinijos tradicijomis ženklas.

Šių dienų Kinijos cirkas išlaikė daugybę tūkstančius metų puoselėjamų elementų – nuo tradicinių kaukių iki drakonų kostiumų, kuriais persirengia artistai.

Praėjusiame šimtmetyje cirką Kinijoje lydėjo nauja populiarumo banga – šio meno kolektyvams skiriama daug dėmesio, cirko pasirodymai laikomi puikiu būdu pasauliui pristatyti šalies istoriją ir kultūrą. Dauguma į Lietuvą atvykstančio cirko atlikėjų šio meno mokosi ir su įvairiomis trupėmis gastroliuoja nuo mažens. Didžiojo Kinijos cirko populiarumas – toks didelis, jog trupė jau dabar žino, kur pasirodys po dvylikos mėnesių. Ilgos gastrolės tapo artistų kasdienybe – šios cirko trupės nariai tik 30 dienų per metus praleidžia gimtojoje šalyje. Didžiąją dalį cirko auditorijos visose aplankytose šalyse sudaro šeimos su vaikais – programa tokia dinamiška ir spalvinga, kad išlaiko ir mažiausių žiūrovų dėmesį. Pasirodymai reikalauja puikaus fizinio pasiruošimo, todėl griežtai sustyguota kiekviena artisčių laisvalaikio minutė – gastrolių metu numatytas tikslus laikas treniruotėms ir repeticijoms, taip pat – sveikai subalansuota mityba ir poilsis.

Pasak pačių Kinijos cirko meistrų, sakyti, kad jie išmano cirko amatą, būtų tikras nuvertinimas – jie tuo gyvena, dažniausiai nuo visai mažų dienų. Ypač stulbina akrobatų pasirodymai – ore besisukantys akrobatai, spalvingi kostiumai, emociją sustiprinanti muzika. Visa tai tarsi nukelia į kitą – svajų pasaulį, kuriame lengvučiai it pūkai akrobatai supasi ant lynų ir rodo netikėčiausias figūras. Ką jau kalbėti apie akimirksniu statomas žmogiškąsias piramides…
Didžiojo Kinijos cirko meistrai ne tik pasižymi puikiu fiziniu pasirengimu, bet ir stulbinančia reakcija bei vikrumu. Žodžiais sunku nusakyti, kaip jų pasirodymuose atgyja metaliniai žiedai, lėkštės ir kiti daiktai, skriejantys į orą ir tarsi bumerangai grįžtantys cirkininkams atgal į rankas.

Ne tik vaiką, bet ir suaugusįjį nustebins liepsnojantys Kinijos drakonai, tarsi kilę iš pačių spalvingiausių šios Rytų šalies legendų. Tarptautiniuose konkursuose palankių įvertinimų sulaukęs cirkas taip pat atsiveža tikrus magus, pantomimos meistrus, įgudusius dviratininkus. Aišku, kaip ir kiekviename cirke, neapsieis be staigmenų. Juk tada publikos aplodismentai skamba garsiausiai. Ne veltui Didžiojo Kinijos cirko pasirodymai laikomi vienais efektingiausių iš visų tų, kurie atvežami į Europą.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
KINIJOS CIRKAS | KLAIPĖDA A 2016-12-27 18:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 14.80 - 37.00
Svarbi informacija

"Ramirent“ klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose gali įsigyti iki 2016 10 24 imtinai

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17val.
Renginio trukmė: 1val. 40min.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų (neužimant papildomos vietos)
Nuolaidos: iki gruodžio 1 d. visiems bilietams taikomas 20 proc. nuolaida. Nuolaida galioja pasirinkus kainos grupę "Kaina su nuolaida"

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10 Klaipėda Lietuva
Organizatorius