Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''DOSTOJEVSKIO ANGELAI''

T 2017-08-09 19:00
Grand SPA Lietuva, Druskininkai, Druskininkai
9.00 - 16.00
„DOSTOJEVSKIO ANGELAI“, Birutės Mar monospektaklis pagal F. Dostojevskio kūrybą.
Lietuvos rusų dramos teatras (Vilnius, Lietuva)

Birutė Mar – viena ryškiausių lietuvių monospektaklių režisierių ir aktorių, dalyvavusi daugelyje pasaulio festivalių, įvertinta prestižiniais prizais už režisūrą ir vaidybą. Jos kurti ir vaidinti S. Becketto „Žodžiai smėlyje“ (1998), M. Duras „Meilužis” (2001), Sofoklio „Antigonė” (2003), „Poetė” (Salomėjos Nėries kūrybos ir gyvenimo motyvais, 2005), „Unė“ (apie aktorę Unę Babickaitę, 2010), „Laiškai į niekur“ (pagal M. Cvetajevos, R. M. Rilke’s ir B. Pasternako laiškus, 2013), „Ledo vaikai“ (Lietuvos tremtinių Sibire ir autorės tėvų prisiminimų motyvais, 2014) suformavo ypatingą vieno aktoriaus teatro modelį Lietuvoje, persmelktą poetine aktorės pasaulėjauta, naujų raiškos priemonių paieškomis ir atida autoriaus stiliui.

Naujasis spektaklis buvo sukurtas tarptautiniam F.Dostojevskio kamerinių teatrų festivaliui (Velikij Novgorod - Staraja Rusa, Rusija) praėjusį rudenį ir pelnė žiūri prizą „Už geriausią moters vaidmenį“ bei žiūrovų simpatijų apdovanojimą.

Spektaklyje prabyla skirtingi F.Dostojevskio herojai – Nastenka iš „Baltųjų naktų“, kunigaikštis Myškinas („Idiotas“), Nikolajus Stavroginas („Demonai“), , Grušenka („Broliai Karamazovai“) bei mažasis herojus iš apsakymo „Berniukas pas Kristaus eglutės“.  Pasak režisierės ir aktorės, naujojo spektaklio tema – dvilypė žmogaus prigimtis, kurioje slypi besąlygiškos „ano pasaulio“ meilės bei žmogiškojo ego pradai. Šioje žemėje esame tarsi   vienasparniai angelai, besiilgintys savo „antrojo sparno“... Ir tas ilgesys padeda žmogui išlikti žmogumi.

http://www.birutemar.lt
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''DOSTOJEVSKIO ANGELAI'' T 2017-08-09 19:00 Grand SPA Lietuva, Druskininkai, Druskininkai 9.00 - 16.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt


Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:00
Renginio kalba:rusų
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai įleidžiami: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
V.Kudirkos g.45, Druskininkai Druskininkai Lietuva
Organizatorius
Visagino atspindys, VšĮ
Festivalio g.15-31 Visaginas
Įmonės kodas 300622973