Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Dovanų kuponas - Ekskursija ''Vilniaus kiemeliai''

16.99 - 33.98
Ekskursija „Vilniaus kiemeliai“

Vilniaus senamiestis ypatingas tuo, kad legendas čia mena ne tik gatvės, pastatai ar požemiai, bet ir kiemai! Kiemuose atsiskleidžia visai kita miesto pusė. Kartais, aplankius vieną ar kitą kiemelį, akimirką galima susimąstyti: „..ar aš vis dar sostinėje?“ Kasmet vis labiau populiarėjanti ekskursija po Vilniaus kiemelius nustebina net pačius sostinės gyventojus. Aplankysite puošnius ir skurdžius, erdvius ir mažyčius kiemelius. Sužinosite, kodėl seniau langai į gatvės pusę buvo retas dalykas. Išgirsite, kaip gyveno senieji kiemų savininkai. Profesionali ekskursijos gidė papasakos kaip keitėsi Vilniaus senamiesčio vaizdas, kokie įvykiai ar intrigos vykdavo kiemeliuose.

Susitikimo vieta: Prie Vilniaus Katedros varpinės laiptų.

Kalorijos: šios ekskursijos metu vidutiniškai sudeginama 374 kcal.!

Pastabos: ekskursijos lietuvių k. vyksta kiekvieną antrąjį mėnesio sekmadienį, 11 val. Būtina išankstinė registracija www.vaiduokliai.lt/dovanu-cekis/ -> Dovanų čekio registracija
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Dovanų kuponai galioja 12 mėn. nuo įsigyjimo!

Renginio trukmė: 2 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Kalba: lietuvių
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Paslaugos teikėjas
Vaiduokliai, UAB
Vaiduokliai, UAB
Laisvės per. 60-1201 Vilnius
Įmonės kodas 300111402
PVM kodas LT100001696617