Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

airBaltic dovanų kuponas

A 2017-10-31 23:00
11.20 - 101.20
Padovanokite kelionę su airBaltic e. dovanų kuponu!

Nesvarbu, kokia priežastis, nesvarbu, kokia proga, – mūsų kelionių e. dovanų kuponai bus– puiki dovana tėvams, draugams, jaunavedžiams, darbuotojams ar kitiems artimiems ir brangiems žmonėms. Naudojantis airBaltic e. dovanų kuponu galima užsisakyti skrydžių bilietus bei papildomas paslaugas internetu, adresu airBaltic.com!

Kelionės e. dovanų kuponą galite panaudoti tiek visai sumai , tiek jos daliai sumokėti. Jeigu vienu metu negalite išleisti visos sumos, galėsite ją panaudoti kitą kartą. Tik nepamirškite kupono panaudoti iki jo galiojimo laiko pabaigos!

Vieno pirkimo metu taip pat galite panaudoti kelis kelionės e. dovanų kuponus. Be to, naudodamiesi e. dovanų kuponu galite užsakyti skrydžio bilietus bet kuriam asmeniui.

Smulkesnė informacija
• Dovanų kuponus galima naudoti kaip mokėjimo priemonę tik rezervuojant skrydžius interneto svetainėje www.airBaltic.com (AS Air Baltic Corporation; reģ. nr. LV 40003245752). Kuponų negalima išpirkti kitur.
• Dovanų e.kuponus iškeisti į adresu http://www.airBaltic.com nuo 2016-05-01 iki 2017-04-30. Jeigu per galiojimo laiką e.kuponas nebuvo panaudotas, jo galiojimo laikas nepratęsiamas ir e. kuponas nekeičiamas, o pinigai už jį negrąžinami. Dovanų e.kuponas nėra kelionės dokumentas.
• Dovanu e. kuponus iškeisti į „airBaltic“ skrydžių bilietus reikėtų adresu http://www.airBaltic.com, pasirinkus vieną iš siūlomų skrydžių krypčių, kelionės datas ir įvedus e.kupono kodą.  Norėdami baigti rezervaciją, įveskite visus keleivio duomenis ir kontaktinę informaciją. jeigu rezervacija pavyko, gausite patvirtinimą su rezervacijos duomenimis ir nuorodos numeriu.
• Jeigu bendra pirkimo suma viršija e. dovanų kupono (-ų) vertę, likusį skirtumą reikia sumokėti mokėjimo kortele.
• Atkreipkite dėmesį! Pinigai už dovanų kuponus negrąžinami.
• Dovanų kuponų negalima naudoti keleiviui pasirinkus mokėjimo dalimis ar „Kainos įšaldymo” mokėjimo būdus. Naudoti kuponą taip pat draudžiama kuomet už paslaugas atsiskaitoma naudojantis „Mano užsakymai” parinktimi.
• Dovanu e.kuponas galioja skrydžiams nuo 2016-05-01 iki 2017-04-30.
• Bilietams, įsigytiems panaudojus e.kuponą, taikomos bendrosios keleivių gabenimo sąlygos. Visa sąlygų versija skelbiama: http://www.airbaltic.com/lt/bendrosios-vezimo-taisykles
• „airBaltic“ nėra atsakinga už  e.kupono praradimą, sugadinimą ar atvejus, kai e.kupono duomenys tampa prieinama tretiesiems asmenims.
• Jeigu turite klausimų, prašome susisiekti su „airBaltic“  elektroniniu paštu

Renginio nuoroda: http://www.airBaltic.com

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai