Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Evaldas Jaras. Kazio Binkio eilėraščių vakaras

K 2016-11-17 19:00
Teatro klubas
6.30 - 9.20
Kazio Binkio eilėraščių vakaras

Skaito – aktorius Evaldas Jaras
Teatro, kino ir televizijos aktorius, režisierius Evaldas Jaras debiutuoja kaip skaitovas, prakalbinantis Kazio Binkio eilėraščius. Nerūpestingo, įniršusio maištininko eilės atgims naujam gyvenimui lapkričio 17 d. 19 val. Teatro klube Kaune.
Kazys Binkis per lietuvių literatūrinę padangę praskrido tarsi ryškus meteoras. Visi artimiau pažinoję šį neramios sielos, amžinai vis naujomis idėjomis degantį žmogų tvirtino, jog K.Binkis, smaugiamas nuolatinių nepriteklių ir buitinių rūpesčių, sunaudojo tik nežymią dalelę energijos iš to milžiniško vulkano aistrų, polėkių ir kūrybinių galių, kuriomis taip nešykštaudama apdovanojo jį gamta. Jis buvo paprastas kaip sodietis, elegantiškas kaip diplomatas ir išdidus kaip kunigaikštis. Taip apie K.Binkį sakė Antanas Miškinis. K.Binkio palikimas stebina ne poemų gausumu ir solidžia lyrikos rinkinių apimtimi, bet retam lietuvių poetui būdingu spalvingumu ir įvairumu.  Retas kūrėjas pasitraukia iš gyvenimo, turėdamas tiek kūrybinių sumanymų ir tiek jėgos jiems įvykdyti, kiek jų turėjo K.Binkis. Jo ankstyva mirtis buvo sutikta kaip didžiulis nuostolis lietuvių literatūrai ir visai nacionalinei kultūrai. Eduardas Mieželaitis yra pasakęs: „Kazys Binkis – poezijos burtininkas, žinojęs nemaža magiškų poetinės alchemijos paslapčių, taręs mūsų lyrikoje kokybiškai naują žodį.“ (pagal L.Valatkienės straipsnį „K.Binkis – poezijos burtininkas“).
Evaldas Jaras – aktorius, vaidinantis keliuose Lietuvos teatruose, režisierius, kurio galvoje nuolat kirba įvairūs sumanymai. Sukūręs įsimintinus vaidmenis teatre, kine ir televizijos serialuose, E.Jaras yra įsitikinęs, kad aktoriui negalima užsidaryti šiltnamyje, jo širdis turi būti gyva ar netgi kraujuojanti. Kitaip jis nebus įdomus žiūrovui. Savo gaivališku būdu ir neramia, nuolat ieškančia siela, menininkas primena K.Binkį, gal dėl to poeto kūryba  atrado atgarsių aktoriaus širdyje ir tik ieško galimybės išsiveržti it vulkano lava.
Visi mėgstantys Kazio Binkio poeziją ir aktoriaus Evaldo Jaro interpretacijas laukiami lapkričio 17 d., 19 val., Teatro klube, Kaune. Išskirtinį vakarą geros poezijos mėgėjams organizuoja poezijai neabejingi „Bardai LT“.
Bilietų kaina: 6 € ir 8 €
Bilietus platina bilietai.lt ir 1 val. iki skaitymų pradžios Teatro klube.
Trukmė: 50 min.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Evaldas Jaras. Kazio Binkio eilėraščių vakaras K 2016-11-17 19:00 Teatro klubas 6.30 - 9.20
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30 val.
Trukmė: 50 min.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 m. amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos
Nuolaidos: moksleiviams, studentams, asmenims su negalia
Su Laisvalaikio kortele (į nuolaidos laukelį įvesti poirmus 6 kortelės numerio skaičius)
Pertrauka: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 22 Kaunas Lietuva