Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Šamanisko Deju un Mūzikas festivāls

K 2017-06-22 18:00 - S 2017-06-25 18:00
Atpūtas komplekss Umuri - Ievu līcis, Ķeguma nov.
89.20 - 161.20
Aprėpiantis pasaulį nuo atokiausių Himalajų stepių iki tolimiausių Gvatemalos džiunglių, šamanizmas kaip ritualinių praktikų sistema gyvuoja jau daugiau nei 27000 metų. Šamanizmas - tai senovinė gydymo tradicija, o kartu ir gyvenimo būdas, daugiausiai dėmesio skiriantis mūsų jungčiai su gamta ir visame pasaulyje kirbančia kūrinija. 

Jei tu jau skaitai šitai, vadinasi vienokiu ar kitokiu būdu tai tave sudomino! Šamanizmas teka tavo kraujyje. Tu jauti Motinos Žemės šauksmą savo širdies ritme. Nuo seniausių laikų šamanistiniai ritualai buvo skirti susiliejimui su Motina Gamta, Motina Žeme, gydomosiomis, dvasinėmis ir link nušvitimo vedančiomis energijomis. 

Šių metų birželio 22-25 dienomis mes antrą sykį susitiksime Latvijos miškuose, gražiosios Dauguvos upės pakrantėje, kur kartu susibursime šokiams, ritualams, mūsų tikros ir vienintelės savasties paieškoms!

Šių metų festivalis bus skirtas Motinos Gamtos Stichijoms. Kiekvieną festivalio dieną mes pasinersime į vis kitą Elementą. Šamaniška kelionė prasidės nuo Ugnies stichijos - savasties ir ego sunaikinimo. Asmuo privalo numirti, o tuomet atgimti tam, kad taptų šamanu. Ugnis - tai ritualinio apsivalymo ir mirties simbolis.

Pirmąją dieną skyrę Ugniai, keliausime į požeminį Pasaulį. Žemės elementas simbolizuoja mūsų jungtį su kolektyvine praeitimi, mūsų ryšį su Planeta ir mūsų neišvengiamus saitus su kiekviena šioje Žemėje kirbančia gyvybės forma. Žemės elementas augina mus ir saugoja - tai visos mus supančios gyvybės Gimda.

Trečioji diena bus dedikuota Vandeniui - visos kūrinijos gyvybės šaltiniui, be kurio negalėtų egzistuoti jokia gyvastis. Net pats menkiausias Žemės sutvėrimas.

Paskutinė stichija šioje šamaniškoje kelionėje - Oras. Dangaus karalystėje susitinka Deivės ir Dievai - šamaniška jungtis su Dvasių pasauliu.


Kartu su susitikimais su mūsų pagrindiniu festivalio svečiu - muzikantu, šamanu ir mūsų vedliu į kitas sąmonės erdves - Rišiu iš Vokietijos, mes taip pat suksimės gyvos muzikos ir naktinių transo šokių sūkuryje.

Šamanai ir draugai iš visų Baltijos šalių kampelių susitinka būtent čia!
Transo šokiai, ritualai, vaikščiojimas ugnimi, indėniška pirtis, būgnų ritmai,susitikimai su toteminiais gyvūnais daug daugiau....

Festivalio erdvė draugiška tiek pavieniams ieškotojams, tiek šeimoms su vaikais. Visi kartu tarpusavio vienybėje su Motina Žeme. Muzikoje, šokyje ir džiugsme!

Dress Code..
Ethnic, šamaniškas, hipiškas, Līgo apranga, rūbai patogūs šokiams ir kitoms praktikoms. Maudymosi apranga – mūsų teritorija sieks Dauguvos upę, kur maudydamies mėgausimės malonia jos tėkme.

Maitinimas..
Išskirtinai gardūs vegetarški valgiai bus patiekiami kaip vienas iš mūsų bendrų ritualų tris kartus per dieną. Labai siūlome atsivežti savo stalo įrankius ir indus, kad galėtume išvengti vienkartinių indų naudojimo. Papildomi užkandžiai festivalio metu parduodami nebus - jei norite kažko papildomai, be ko negalite išgyventi, įsimeskite į kuprinę :) 

Festivalio metu alkoholis ir kitos narkotinės medžiagos nepageidaujamos. Organizatoriai pasilieka teisę neįleisti nepageidaujamų asmenų be jokio paaiškinimo.

Vieta..
Poilsiavietės “Ievas Līcis” ir “Umuri” yra šalia Dauguvos upės - didžiausios ir gražiausios Latvijos upės. Stovyklavietės(gyvenimo palapinėje) kaina įeina į festivalio mokestį. Apgyvendinimas svečių namuose - 45 EUR (check-in - birželio 22d., 2pm, check-out - birželio 25d., 6pm) 

Festivalio mokestis: 
-sumokėjus iki birželio 1d. - 88 €, 
-po birželio 1d. - 99 €.
Maitinimas į bilieto kainą neįeina - visoms keturioms dienoms vienam žmogui maitinimo kaina - 35 €.
Šeimos bilietas - 160 €.

Bilietai: https://www.bilietai.lt/eng/tickets/festivaliai/all/samanisko-deju-un-muzikas-festivals-209061/?&design=bilietai

Daugiau informacijos: http://butiba.lv/
https://www.youtube.com/watch?v=7G2VStggF4Q

Renginio nuoroda: http://butiba.lv

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Šamanisko Deju un Mūzikas festivāls K 2017-06-22 18:00 Atpūtas komplekss Umuri - Ievu līcis, Ķeguma nov. 89.20 - 161.20
Svarbi informacija

Amžiaus cenzas: Nuo 1 metų
Renginio kalba: latvių/rusų/anglų
Nemokamai įleidžiami: vaikai iki 5 m.
Renginio trukmė: 22/06/2017 - 25/06/2017
Vietos neįgaliesiems: ne
Nuolaidos neįgaliesiems: ne

Papildomai prie įėjimo reikia įsigyti maitinimo kuponą (35 eur)
Vaikams iki 5 m. patekimas bei maitinimas - nemokamas.

Renginio vieta
Umuri, Tomes pagasts Ķeguma nov. Latvija
Organizatorius
Andassova Madina
Andassova Madina
Pērnavas 21-11 Rīga
premalmadina@gmail.com
Įmonės kodas 190582-14694