Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

DIDYSIS GOSPEL FESTIVALIO PARAMOS KONCERTAS

S 2017-11-12 16:00
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
8.00 - 24.00
DIDYSIS GOSPEL FESTIVALIO PARAMOS KONCERTAS

Vilniaus Kongresų rūmai

Atlikėjai: Gerald T. Smith (JAV), Malcolm Chambers, Monica Törqvist (Švedija),
Kristina Žaldokaitė, Marija Monika Dičiūnė, Simona Savickaitė, Tomo Dičiūno vadovaujama ritmo grupė (Lietuva). Speciali koncerto viešnia – Monika Linkytė (Lietuva/UK).

Asociacija Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga (LJKS) kartu partneriais – asociacija „Jaunimo taškas“ ir renginių organizavimo agentūra „UNITED events“  2017 m. lapkričio 9 – 12 dienomis organizuoja tarptautinį renginį – XV Vilniaus GOSPEL muzikos festivalį. Jau penkioliktus metus organizuojamas Vilniaus GOSPEL festivalis – pirmasis ir didžiausias Lietuvoje renginys, kuriame atliekama tik Gospel muzika. Nuo 2001 metų LJKS rengiamuose festivaliuose dalyvavauja chorai, ansambliai, solistai ir dirigentai iš Švedijos, Lenkijos, Latvijos, Ukrainos, Lietuvos ir JAV.

Nuostabios Gospel muzikos šventės kulminacija – DIDYSIS GOSPEL FESTIVALIO PARAMOS KONCERTAS, kurio metu scenoje pasirodys daugiau nei 200 atlikėjų iš visos Lietuvos bei užsienio: jungtinis Gospel choras, gospel žvaigždė Gerald T. Smith (JAV), žymūs gospel atlikėjai iš Švedijos: dainininkas ir pianistas Malcolm Chambers, nuostabaus balso savininkė Monica Törqvist, Lietuvoje puikiai žinomos gospel muzikės Kristina Žaldokaitė, Marija Monika Dičiūnė, Simona Savickaitė, specialiai festivaliui suburta gospel ritmo grupė, vadovaujama Tomo Dičiūno ir koncerto viešnia –  žinoma Lietuvos dainininkė Monika Linkytė.

Lėšos, surinktos už parduotus bilietus į koncertą bei koncerto metu, skiriamos organizacijos „Krizinio nėštumo centras“ veiklai remti.

Renginio nuorodos:  www.vilniusgospel.lt ir https://www.facebook.com/vilniusgospelfest
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
DIDYSIS GOSPEL FESTIVALIO PARAMOS KONCERTAS S 2017-11-12 16:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius 8.00 - 24.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~15:00
Renginio trukmė: ~2:30
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: NetaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Asociacija Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga / YWCA-YMCA LITHUANIA
Asociacija Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga / YWCA-YMCA LITHUANIA
Giedraičių g. 2-8 Vilnius
Įmonės kodas 191926546