Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

IX tarptautinis fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA 2017

Š 2017-09-30 19:30
Vilniaus Vingio parkas, Vilnius
13.90 - 31.00
Jau devintasis fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA 2017 m. rugsėjo 30 d. Vingio parke žiūrovus pasitiks naujovėmis ir staigmenomis!

Šiais metais festivalio programą pradėsime netikėtu atidarymu – tai  fejerverkai, pirotechnikos efektai, ryškiaspalviai dūmai ir ugnis, matomi šviesiame danguje. Juos lydės įvairiausi garsai, dėsis žodžiais nenusakomi ir daugeliui dar nematyti dalykai.


Festivalio programoje tradiciškai pamatysite trijų pirotechnikos komandų konkursines programas, o muzikiniuose intarpuose – grupės ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS, GIN‘GAS ir NEDA.
Vakaro programą papuoš nepakartojamas BLIKO parodomasis lazerių ir fejerverkų šou pagal muziką iš populiariausių kino filmų.

Šiais metais atvyks pirotechnikų komandos iš SUOMIJOS /SUOMEN PYROTEKNIIKKA/, KAZACHSTANO /SHOW-DESIGN FIREWORKS/ ir VOKIETIJOS /STEFFES – OLLIG FEUERWERK/. Kiekvienos jų muzikinį fejerverką sudarys trys dalys: privalomoji programa, fejerverkas pagal šalies nacionalinį savitumą atspindinčią muziką ir laisvoji programa. Privalomajai programai pasirinkti fragmentai iš populiariausių Piotro Čaikovskio kūrinių. Beje, muzikinių dalių eiliškumas – pačių pirotechnikų išmonės reikalas.

Fejerverkų profesionalai BLIKAS ir labai stiprios pirotechnikų komandos iš užsienio jau rengiasi festivaliui. Jų pasirodymus pamatyti tikrai verta!

„Šiuo metu – pats mūsų parodomosios programos kūrybos įkarštis. Norime ir vėl nustebinti publiką, sukurti jums įsimintiną šventę“, – sako pirodizaineris Mindaugas Preikša.

Fejerverkai, lazeriai ir muzika – tai atveria akis, uždega širdis, užvaldo sielas ir nuneša už realybės horizontų, toli nuo kasdienybės bei rutinos.

Renginio pradžia 19.30 val. Ir ji bus netikėta. Laukiame Jūsų.

Renginio nuoroda: http://www.fejerija.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
IX tarptautinis fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA 2017 Š 2017-09-30 19:30 Vilniaus Vingio parkas, Vilnius 13.90 - 31.00
Svarbi informacija

Išparduota net 80% SĖDIMŲ vietų amfiteatre. STOVIMI bilietai brangs rugsėjo 25 d.!

GAUK NEMOKAMĄ KVIETIMĄ! Pirkite 10 bilietų per vipklientai@bilietai.lt

PATARIMAI: Apsirenkite šilčiau, ateikite anksčiau, kad išvengtumėte spūsčių.
DRAUDŽIAMA įsinešti, bet kokio tipo kėdes, gaiviuosius ir alkoholinius gėrimus, atsivesti augintinius.

Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 10 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą).
Vaikams, turintiems 10 ir daugiau metų, reikalinga įsigyti bilietą.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
M. K. Čiurlionio g. 100 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB ''Blikas''
UAB ''Blikas''
Motorų g. 6F Vilnius
Įmonės kodas 121911235