Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MIDSUMMER VILNIUS17 : THE TIGER LILLIES

T 2017-07-26 20:30
LDK Valdovų rūmai, Vilnius
Įvykęs renginys
Į festivalį „Midsummer Vilnius“ liepos 26 d. atvykstantys „The Tiger Lillies“ lietuvių melomanus džiugins jau trečią kartą. Sėkmingus pasirodymus Lietuvoje surengusi viena labiausiai savo stiliumi išsiskiriančių britų grupių šiemet grįžta su nauja programa „Madame Piaf“. 2016 m. pasirodžiusį grupės albumą įkvėpė nepaprastas legendinės prancūzų dainininkės Edith Piaf gyvenimas ir jos kūryba. Albume sutelpa 11 originalių grupės dainų bei 6 atnaujintos E. Piaf dainų versijos, kurias grupė atliks ir savo koncerte Vilniuje, Valdovų rūmų kieme.

Jau 28-erius metus gyvuojanti grupė išlieka viena unikaliausių grupių pasaulyje, savo dainose kalbanti apie pačius įvairiausius gyvenimo aspektus. Jų muzikos pasaulį paaiškinti gana sunku – jis svyruoja nuo gilaus liūdesio, aštrios ironijos iki begalinio grožio ir sužavi įvairiausio skonio klausytojus.

Karjerą koncertais baruose pradėjusi grupė netruko taip išpopuliarėti, jog greitai tapo kviečiama į svarbiausias Niujorko, Londono ir kitų didmiesčių teatrų sales, žymųjį Sidnėjaus operos teatrą. Už savo kultinį miuziklą „Shockheaded Peter” „The Tiger Lillies“ buvo įvertinti prestižiniu teatro apdovanojimu „Olivier“, o už albumą „The Gorey End“ buvo nuominuoti „Grammy“ apdovanojimui.

Per tris dešimtmečius grupė išleido per 30 albumų. o per metus vidutiniškai surengia apie 200 koncertų. Savo kūryboje „The Tiger Lillies“ nuolat atranda naujus būdus šokiruoti, sužavėti ir linksminti į jų gyvus pasirodymus susirenkančią publiką. Kiekvienas iš grupės koncertų klausytojams tampa neužmirštama patirtimi.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
MIDSUMMER VILNIUS17 : THE TIGER LILLIES T 2017-07-26 20:30 LDK Valdovų rūmai, Vilnius
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Pasirodymas: ~20:30
Pabaiga: ~22:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Keitėsi renginio data, iš liepos 27 d. į liepos 26 d. Įsigyti bilietai galioja. Jei nauja data netinka, prašome kreiptis el. paštu info@bilietai.lt

Renginys vyks po atviru dangumi, esant nepalankioms oro sąlygoms (lietui), prašome pasirūpinti savimi ir su savimi turėti lietpalčius. Organizatorius dėl oro sąlygų neatsako.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Katedros a. 4 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Baleto teatras, VšĮ
M. Valančiaus g. 7 - 52, Vilnius
Įmonės kodas 302629386