Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MIDSUMMER VILNIUS17 ABONEMENTAS: Spektaklis ''Rojus'' / K. Smoriginas ir K. Smoriginas: Koncertas / Opera po žvaigžėmis: Ch. Castronovo ir LKO

Pr 2017-07-24 20:30
LDK Valdovų rūmai, Vilnius
Įvykęs renginys
Vasaros viduryje Vilnius prisipildys kultūros – vilniečius ir miesto svečius pakvies organizuojamas festivalis „Midsummer Vilnius17“ LDK Valdovų rūmų didžiąjame kieme. Kelias savaites truksiančio festivalio metu pasirodymus surengs ne tik žymiausi mūsų šalies atlikėjai, bet ir pasaulinės scenos žvaigždės.

Abonementas galioja į šiuos renignius:
E. Nekrošiaus spektaklis ROJUS 2017 07 24 20:30
KOSTAS SMORIGINAS ir KOSTAS SMORIGINAS 2017 07 25 20:30
OPERA PO ŽVAIGŽDĖMIS: Charles Castronovo 2017 07 27 20:30

Žiūrovai įsigiję abonementus bus pasodinti į jiems numatytas vietas. Atvykus į renginį, teirautis aptarnaujančio personalo.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
MIDSUMMER VILNIUS17 ABONEMENTAS: Spektaklis ''Rojus'' / K. Smoriginas ir K. Smoriginas: Koncertas / Opera po žvaigžėmis: Ch. Castronovo ir LKO Pr 2017-07-24 20:30 LDK Valdovų rūmai, Vilnius
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: -
Renginio trukmė: -
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Žiūrovai įsigiję abonementus bus pasodinti į jiems numatytas vietas. Atvykus į renginį, teirautis aptarnaujančio personalo.

Renginys vyks po atviru dangumi, esant nepalankioms oro sąlygoms (lietui), prašome pasirūpinti savimi ir su savimi turėti lietpalčius. Organizatorius dėl oro sąlygų neatsako.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Katedros a. 4 Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ ''Baleto teatras''
M. Valančiaus g. 7 - 52, Vilnius
info@forsevent.com
Įmonės kodas 302629386