Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MIDSUMMER VILNIUS17: HIGHLY SEDATED ORCHESTRA

Pn 2017-07-21 21:00
LDK Valdovų rūmai, Vilnius
Įvykęs renginys
Vienas geriausių muzikos prodiuserių Lietuvoje Leon Somov jau antrus metus daugiau laiko praleidžia Stokholme nei Lietuvoje. Čia kartu su švedų elektroninės muzikos grupe „Highly Sedated“ jis pasinėręs į kūrybą, o jos vaisius liepos 21 d. pristatys ir Lietuvos klausytojams.

Leonas kartu su „Highly Sedated“ grupės nariais Patricku Ray, Verneriu Westlundu, Sebastianu Dollingeriu ir Hannesu Soderlundu siekia pasaulinės šlovės ir šis tikslas pamažu pildosi. Praėjusiais metais grupė pasirašė sutartis su garsiojo švedų didžėjaus Steve Angello prodiuserine kompanija „Size records“ ir dar 2016 metais klausytojams pristatė du singlus – „Existence“ bei „Got Some Water“. Grupės koncertas praėjusių metų pabaigoje skambėjo ir BBC radijo eteryje, Steve Angello laidoje.

https://www.youtube.com/watch?v=gx_SF_KrxKc

Valdovų rūmų kieme kuriama elektroninė muzika šįkart suskambės netradiciniame derinyje – ją papildys klasikiniai skambesiai. Pirmą kartą prie Leono iš jo kolegų iš Švedijos projekto prisijungs ir Lietuvos kamerinis orkestras, diriguojamas Modesto Pitrėno. Kartu jie pristatys projektą „Highly Sedated in Orchestra“.

„Kasmet ieškome įdomių ir negirdėtų pasirodymų formatų, kurie atvertų naujas galimybes atlikėjams bei stebintų susirinkusius klausytojus. Praėjusiais metais scenoje su Lietuvos kameriniu orkestru pasirodė viena populiariausių atlikėjų Jazzu, kuri šiemet festivaliui ruošia naują programą, o šįkart orkestro partneriu taps jos scenos bendražygis – Leonas. Tikime, kad „Highly Sedated in Orchestra“ koncertas lankytojams taps ne tik puikiu atradimu, bet ir netikėtu vakarėliu po atviru dangumi”, – žada festivalio iniciatorius Valdas Petreikis
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
MIDSUMMER VILNIUS17: HIGHLY SEDATED ORCHESTRA Pn 2017-07-21 21:00 LDK Valdovų rūmai, Vilnius
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 20:00
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas:
nėra
Trukmė: 2 val. 00 min.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginys vyks po atviru dangumi, esant nepalankioms oro sąlygoms (lietui), prašome pasirūpinti savimi ir su savimi turėti lietpalčius. Organizatorius dėl oro sąlygų neatsako.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Katedros a. 4 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Baleto teatras, VšĮ
M. Valančiaus g. 7 - 52, Vilnius
info@forsevent.com
Įmonės kodas 302629386