Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Naktinis koncertas - Naujų Idėjų Kamerinis Orkestras NIKO

Pn 2017-07-28 23:00
Didžioji Kintų bažnyčia
11.00
Naktinis koncertas – Naujų Idėjų Kamerinis Orkestras NIKO, liepos 28 d., penktadienis, 23:00 val., Kintų Didžioji bažnyčia

Naktinis koncertas jau tapo neatsiejama Kintų muzikos festivalio dalimi. Tradiciškai koncerte pasirodys festivalio iniciatorius Naujų Idėjų Kamerinis Orkestras NIKO, koncertavęs tokiose garsiose Europos salėse kaip Leipcigo „Gewandhaus“, Londono „St. Martin in the Fields“, šiemet debiutavęs BBC televizijoje bei garsiausios pasaulyje klasikinės muzikos radijo stoties „Classic FM“ eteryje. Šiemet Naktiniame koncerte NIKO atliks programą, dedikuotą 70-metį mininčiam legendiniam vokiečių minimalistui, kompozitoriui Peter Michael Hamel, kurią papildys ir kitų kompozitorių muzika, deranti prie ramios, unikalios Naktinio koncerto atmosferos. Nakties tyloje gimstantys garsai užburia – tai žino visi KMF klausytojai.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Naktinis koncertas - Naujų Idėjų Kamerinis Orkestras NIKO Pn 2017-07-28 23:00 Didžioji Kintų bažnyčia 11.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas:
nėra
Trukmė: 1 val. 00 min.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginys vyks po atviru dangumi, esant nepalankioms oro sąlygoms (lietui), prašome pasirūpinti savimi ir su savimi turėti lietpalčius. Organizatorius dėl oro sąlygų neatsako.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius
Kintai Arts, VšĮ
Vydūno g. 5A Kintai
aretas.botyrius@gmail.com
Įmonės kodas 133487723