Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Raudonasis smuikas'' - David Nebel

T 2017-08-02 20:00
Didžioji Kintų bažnyčia
11.00
“Raudonasis smuikas” – David Nebel – rugpjūčio 2 d., trečiadienis, 20:00 val., Kintų Didžioji bažnyčia

Kintų muzikos festivalyje – smuiko virtuozikos fiesta! Koncerto žvaigždė – jaunasis šveicarų smuiko virtuozas David Nebel, kurio grojimas pasak žurnalo “The Strad Magazine” – “tiesiog kaustantis žiūrovų dėmesį”. Prestižinių tarptautinių konkursų laureatas griežia žymiausiose koncertų salėse Europoje, Azijoje, Australijoje bei JAV ne tik kaip solistas, bet ir kaip išskirtinio jaunųjų stygininkų virtuozų ansmablio “LGT Young Soloists” narys. KMF koncerte D. Nebel atliks N. Paganini kapričus bei J. S. Bach kūrinius smuikui solo. Kintų publikai jau puikiai pažįstama NIKO koncertmeisterė, žavioji Augusta Jusionytė grieš vieną žymiausių šiuolaikinių opusų solo smuikui – amerikiečių kompozitoriaus J. Corigliano “Red Violin Caprices”. Koncerto pabaigoje, smuikininkai virtuozai suvienys jėgas ir kartu atliks įspūdingąją legendinio smuikininko E. Ysaye sonatą dviems smuikams.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Raudonasis smuikas'' - David Nebel T 2017-08-02 20:00 Didžioji Kintų bažnyčia 11.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas:
nėra
Trukmė: 2 val. 20 min.
Pertraukos: 1
Nuolaidos:  netaikomos

Renginys vyks po atviru dangumi, esant nepalankioms oro sąlygoms (lietui), prašome pasirūpinti savimi ir su savimi turėti lietpalčius. Organizatorius dėl oro sąlygų neatsako.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta