Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ŠVEDIJOS SVEČIŲ GOSPEL KONCERTAS

Pn 2017-11-10 21:00
Tamsta Klubas, Vilnius
8.00
ŠVEDIJOS  SVEČIŲ GOSPEL KONCERTAS

Vilniaus muzikos klubas TAMSTA


Gospel muzikos atlikėjai:
Malcolm Chambers, Monica Törnqvist (Švedija),
Marijos Monikos Dičiūnės GOSPEL ansamblis,
Tomo Dičiūno ritmo grupė (Lietuva).

Programoje: populiariausios Gospel giesmės ir kompozicijos.

Švedų muzikai Malcolmas ir Monica – geri bičiuliai, kuriuos suvedė Gospel muzika. Specialiai šiam koncertui jie ruošia gospel hitų programą, kurią klausytojams pristatys kartu su šių metų festivaliui suburtu Gospel ansambliu ir rimto grupe, vadovaujamiems Marijos Monikos ir Tomo Dičiūnų.

MALCOLM CHAMBERS – profesionalus dainininkas ir pianistas – Gospel muzikos atlikėjas iš Švedijos. Malcolmas turi didžiulę gospel muzikos atlikimo patirtį, yra kviečiamas dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose gospel ir džiazo festivaliuose Švedijoje ir užsienyje kaip dainininkas ir dirigentas. Jis yra žinomos švedų nacionalinės televizijos laidos „A song of Joy“ meno direktorius, yra koncertavęs 12000 žmonių auditorijai, dirigavęs chorui, kurį sudarė daugiau negu 5000 dainininkų, dainavęs kartu su tokiais žinomais Gospel muzikos atlikėjais kaip Kirk Franklin, Donnie McClurkin, Hezekiah Walker ir kitais.

MONICA TÖRNQVIST – pirmoji ir ilgametė Vilniaus Gospel festivalio bičiulė, dainininkė, muzikos pedagogė ir chorų vadovė iš Švedijos. Monica koncertuoja ne tik gimtinėje, bet ir daugelyje kitų šalių, organizuoja ir veda Gospel seminarus bei dainavimo pamokas. Ji yra koncertavusi su žinomais Gospel muzikos atlikėjais: Jay T. Hairston (JAV), Švedijos Gospel „žvaigžde“ Samuel Ljungblach, atlikėju ir Eurovizijos dainų autoriumi Lasse Holm ir kitais.

MARIJA MONIKA DIČIŪNĖ yra žinoma dainininkė, vokalo pedagogė ir chorų dirigentė. Dainininkė atlieka įvairių žanrų: soul, RnB, pop, džiazo ir gospel stiliaus muziką. Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje moko vokalo specialybės, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje dėsto chorinį džiazo dainavimą, dalyvauja įvairiuose savo ir kitų atlikėjų projektuose kaip pagrindinė ar pritariančioji vokalistė. Nuo 2008 m. Marija Monika yra neatsiejama Vilniaus Gospel muzikos festivalio dalis – ją galima išvysti  kiekviename festivalyje kaip vieną iš pagrindinių atlikėjų bei dirigenčių.

TOMAS DIČIŪNAS – jaunosios kartos muzikantas, talentingas pianistas ir gitaristas, nuo 2015 m., baigęs Lietuvos muzikos ir teatro akademijos džiazo gitaros specialybę, vadovauja LMTA bigbendui. Tomas daug koncertuoja su džiazo muzikos profesionalais Lietuvoje bei užsienyje, su projektais pasirodo įvairiuose festivaliuose. Siekdamas apjungti įvairių žanrų muziką, dažnai naudoja sintezatorius ir kitas elektroninės muzikos priemones. Vaikystėje Tomas dalyvavo klasikinės muzikos konkursuose, vėliau grojo roką, dabar atlieka džiazo ir Gospel kompozicijas. Nuo 2010 metų Tomas Dičiūnas – nuolatinis Vilniaus Gospel festivalio dalyvis. 

Renginio nuorodos:  www.vilniusgospel.lt ir https://www.facebook.com/vilniusgospelfest
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ŠVEDIJOS SVEČIŲ GOSPEL KONCERTAS Pn 2017-11-10 21:00 Tamsta Klubas, Vilnius 8.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonais: + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:00

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 10 metų amžiaus lydimi suaugusio (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: N-18
Nuolaidos: netaikomos
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
A. Strazdelio g. 1 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Asociacija Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga / YWCA-YMCA LITHUANIA
Asociacija Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga / YWCA-YMCA LITHUANIA
Giedraičių g. 2-8 Vilnius
Įmonės kodas 191926546