Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gitaros virtuozai Gantriis-Zimmermann Guitar Duo (Danija) VILNIUS

T 2017-05-24 19:00
ORGANUM koncertų salė, Vilnius
6.60 - 10.00
Gitaros virtuozai „Gantriis-Zimmermann  Guitar Duo“ (Danija)

Arts Libera International kvietimu į Lietuvą atvyksta žymus Danijos gitaros virtuozų ansamblis „Gantriis-Zimmermann guitar duo“, kuris geros muzikos gerbėjams pristatys savo naują ir intriguojančią meninę programą. Du charizmatiški muzikantai Kristian Gantriis ir Volkmar Zimmermann susitiko 2001m., kai Gantriis prisijungė prie garsaus Danijos Corona gitarų kvarteto, kurį Zimmermann drauge su bendraminčiais įkūrė 1995m. Tai buvo ilgos ir gilios muzikinės draugystės pradžia, o metams bėgant kūrybiniai saitai tik dar labiau sutvirtėjo. Jiedu iškart suprato turį tapatų muzikinės širdies plakimą ir darė viską, kad ištobulintų ir sutaurintų šią dovaną.
Taigi „Gantriis-Zimmermann“ dueto atsiradimas buvo natūralus ir neišvengiamas žingsnis klausytojų link, kad šie išgirstų garsius atlikėjus visiškai naujame amplua, juo labiau, kad už jų nugaros solidi tarptautinė karjera ir pasaulinis kritikos pripažinimas.
Puikūs muzikantai ir aukščiausio lygio gitaristai, jie puikiai jaučia vienas kitą scenoje, todėl jų muzikavimas visada kelia publikos susižavėjimą ir pasitenkinimą. Jų rankose gitaros skamba kaip mažas orkestras, o neeiliniai atlikėjų talentai atskleidžia visas gitaros galimybes ir grožį. Ne veltui jie yra laukiami tarptautinėse scenose.
Lietuvos publika jau turėjo galimybę išgirsti šį talentingų muzikantų duetą 2014  metais, kuomet jis su dideliu pasisekimu pasirodė tarptautiniame meno festivalyje „Šiaurės Pašvaistė“.
Gitaristų koncertinėje programoje skamba muzika iš viso pasaulio, nuo auksinės klasikos  iki ispaniškų, Lotynų Amerikos ir šiuolaikinių kompozicijų.
Muzikantai daug koncertuoja Skandinavijos šalyse, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Austrijoje ir kitose valstybėse, tad kviečiame ir Lietuvos publiką nepraleisti puikios galimybės iš arti susipažinti su aukščiausios klasės gitaros virtuozais iš Danijos.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Gitaros virtuozai Gantriis-Zimmermann Guitar Duo (Danija) VILNIUS T 2017-05-24 19:00 ORGANUM koncertų salė, Vilnius 6.60 - 10.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: ~ 70 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 10% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20% su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)
- 20% su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 15% su Omni ID kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 11 kortelės numerio skaičius)Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
J.Basanavičiaus g. 26, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ars libera, asociacija
Ars libera, asociacija
Minties g. 32-29 Vilnius
board@artslibera.com
Įmonės kodas 303463914