Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gundymas lietuje 2 šokio teatras ''Iskušenije''

A 2017-12-05 19:00
Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
25.00 - 45.00
GUNDYMAS LIETUJE 2
ŠOKIO TEATRAS “ISKUŠENIJE”


Naujausias Sankt Peterburgo šokio teatro “Iskušenije” spektaklis “Gundymas lietuje” – tai tarsi pernai žiūrovus pakerėjusio spektaklio tęsinys. Tačiau jei nespėjote jo pamatyti - nenusiminkite. Jo intriga - visiškai savarankiška! Energija ir seksualumas, aukščiausios klasės profesionalumas ir gera nuotaika Jums garantuojama.

Kiek kartų Jums atrodė, kad santykiuose su mylimaisiais Jūs priėjote bedugnės kraštą ir esate pasiruošę nutraukti santykius, jungiusius Jus ilgus metus? O kiek kartų pagalvojote apie tai, jog reikia branginti kiekvieną drauge  praleistą minutę?

Šiuolaikinio pasaulio ritme šie klausimai vis dažniau mus persekioja. „Gundymas lietuje“ – tai didžiosios Meilės istorija, kurioje pagrindinis herojus pergyvena savo santykių su mylima moterimi raidą. Jis dalinasi savo jausmais, susikaupusiomis nuoskaudomis, tarsi jau blėstančia meile.

Tačiau pagaliau jis supranta, jog nevertėjo peržengti ribos, kuri du be galo artimus žmones atveda prie bedugnės krašto. Jis suvokia kokie jie artimi.

Per beveik dvi valandas, kurios pralėks akimirksniu, artistai perteiks Jums nuostabią tikros meilės istoriją neįtikėtina plastika, akrobatiniais šokio elementais ir gundačiais kūnais, perteikiančiais muzikos ir jausmų audrą.

Sankt Peterburgo šokio teatro “Iskušenije” spektakliai jau pakerėjo milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Pirmasis jų pasirodymas 2013 metais buvo palydėtas 5000 žiūrovų ovacijomis. Pagrindinis šio teatro brangakmenis - atlikėjai. Šiandieną trupę sudaro dešimt be galo talentingų ir žavių vyriškių, kurių kiekvienas - ne tik aukščiausios klasės profesionalas - šokėjas, bet ir puikus aktorius.

Tad linkime Jums puikaus vakaro drauge su teatro artistais, o nepakartojamą reginį-garantuojame!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Gundymas lietuje 2 šokio teatras ''Iskušenije'' A 2017-12-05 19:00 Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 25.00 - 45.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-12
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Taikos pr. 70 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Duetus, UAB
Perkūnkiemio g. 13 – 91 Vilnius
Įmonės kodas 304466308