Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

IX tarptautinis fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA 2017

Š 2017-09-30 19:30
10.90 - 29.00
Jau devintasis fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA 2017 m. rugsėjo 30 d. Vingio parke žiūrovus pasitiks naujovėmis ir staigmenomis!

Šiais metais festivalio programą pradėsime netikėtu atidarymu – tai  fejerverkai, pirotechnikos efektai, ryškiaspalviai dūmai ir ugnis, matomi šviesiame danguje. Juos lydės įvairiausi garsai, dėsis žodžiais nenusakomi ir daugeliui dar nematyti dalykai.


Festivalio programoje tradiciškai pamatysite trijų pirotechnikos komandų konkursines programas, o muzikiniuose intarpuose – grupės ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS, GIN‘GAS ir NEDA.
Vakaro programą papuoš nepakartojamas BLIKO parodomasis lazerių ir fejerverkų šou pagal muziką iš populiariausių kino filmų.

Šiais metais atvyks pirotechnikų komandos iš SUOMIJOS /SUOMEN PYROTEKNIIKKA/, KAZACHSTANO /SHOW-DESIGN FIREWORKS/ ir VOKIETIJOS /STEFFES – OLLIG FEUERWERK/. Kiekvienos jų muzikinį fejerverką sudarys trys dalys: privalomoji programa, fejerverkas pagal šalies nacionalinį savitumą atspindinčią muziką ir laisvoji programa. Privalomajai programai pasirinkti fragmentai iš populiariausių Piotro Čaikovskio kūrinių. Beje, muzikinių dalių eiliškumas – pačių pirotechnikų išmonės reikalas.

Fejerverkų profesionalai BLIKAS ir labai stiprios pirotechnikų komandos iš užsienio jau rengiasi festivaliui. Jų pasirodymus pamatyti tikrai verta!

„Šiuo metu – pats mūsų parodomosios programos kūrybos įkarštis. Norime ir vėl nustebinti publiką, sukurti jums įsimintiną šventę“, – sako pirodizaineris Mindaugas Preikša.

Fejerverkai, lazeriai ir muzika – tai atveria akis, uždega širdis, užvaldo sielas ir nuneša už realybės horizontų, toli nuo kasdienybės bei rutinos.

Renginio pradžia 19.30 val. Ir ji bus netikėta. Laukiame Jūsų.

Renginio nuoroda: http://www.fejerija.lt

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Festivalio renginiai