Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

VIENAS DIENAS BIĻETE. Starptautisks mūzikas festivāls LABA DABA

Pn 2017-08-04 17:00 - S 2017-08-06 14:00
RATNIEKI, Līgatnes pagasts, Līgatnes novads
23.20
 Latvijoje devintą kartą vyks tarptautinis muzikos festivalis „LABA DABA“

„LABA DABA“ yra tarptautinis muzikos festivalis, jau devintus metus rengiamas poilsio komplekse „Ratnieki“, Lygatnės rajone, Latvijoje. Šiemet festivalis vyks rugpjūčio 4–6 dienomis. Nuo šešių festivalio scenų bus galima girdėti grupes ir DJ komandas iš viso pasaulio, taip pat ir iš Lietuvos bei Estijos, grojančias regį, etnofolką, roką, elektroninę ir kitų žanrų bei jų variacijų muziką – iš viso 70 koncertų! Be daugybės muzikos renginių, festivalyje veiks įvairios kūrybinės dirbtuvės, bus galimybė dalyvauti ir sportinėje veikloje.

Kaip ypatingą svečią, „Laba Daba” pristato legendinį Jamaikos muzikantą U-Roy, kuris laikomas reggae dainavimo technikos toasting pradininku. Jau paskelbta, kad festivalyje dalyvaus grupės „Soviet Soviet“ iš Italijos, „TAU“ iš Vokietijos, progresyviojo roko kvintetas „Tiny Fingers“ iš Izraelio, japonų muzikantas Kenta Hajaši (Kenta Hayashi) ir pirmąja „Laba Daba“ festivalio tradicija tapusi energinga folkmuzikos grupė iš Rusijos „Otava E“. Šiemet daug dėmesio bus skiriama Baltijos šalių muzikantams – Estiją atstovaus kaimynų šalies pankroko veteranai „Vennaskond“ ir indie grupė „Sibyl Vane“, o iš Lietuvos atvyks viena iš šiuo metu populiariausių alternatyviosios muzikos grupių „Solo ansamblis“.

Šiemet festivalyje pasirodys daug vietinių grupių: legendinė ir skandalingoji latvių roko grupė „Pērkons“, dūdmaišių ir būgnų grupė „Auļi“, lankytojams dainuos patraukliosios „Suitu sievas“, naujas kompozicijas pristatys „Satellites LV“, o grupė „StandArt“ – netrukus pasirodysiantį albumą „Jūras putnu mistērijas“, vieną iš retų šios vasaros koncertų surengs „Rīgas modes“. Chorinio dainavimo tradiciją festivalyje tęs choras „Mūza“, festivalyje pasirodys ir tarptautinį pripažinimą pelnęs, daugybės konkursų nugalėtojas kanklininkų ansamblis „Balti“. Savo naujausius kūrinius pristatys grupės „Das Sonntags Legion“, „Ryga & Kaspar Bindeman“, „Rebel Riot“, „Pacific K“, „Future Folk Orchestra“, „Pastakaste“, „Sudden Lights“, „Zari“, Prancūzijos ir Latvijos muzikantų komanda „The Grand Bay“, „Pienvedēja piedzīvojumi“, „Dzelzs vilks“, „Ezeri, „Inokentijs Mārpls“, „Pirmais kurss“, „All Day Long“, „Rāva“, „Daba san“, Elizabete Balčus, Artura Skuteļis ir grupė „Tvērumi“, „Bezgalībieši“, „Baložu pilni pagalmi“, „Hipstokrātija“, „Riga Reggae“, „Oranžās brīvdienas“, „Vientuļš, bet neglīts“, Nils Īle ir „Kanisaifa“.

„LABA DABA“ siūlo žiūrėti filmus Kino namuose, stebėti festivalį iš viršaus naudojantis katapulta, pasivaikščioti miško takeliais, dalyvauti futbolo ir tinklinio turnyruose, išlieti savo biustą gipso dirbtuvėse, pasidaryti chna tatuiruotę, įgyti naujų įgūdžių kūrybinėse dirbtuvėse, pastatyti palapinę pasakiškame obelų sode ir užsiimti kitomis veiklomis. Festivalis garsėja savo švara ir draugišku požiūriu į gamtą ir visus žmones. Daug dėmesio bus skirta vaikams – kiekvieną dieną veiks vaikų namelis, jame bus galima palikti savo atžalas malonių ir patyrusių auklių priežiūrai, jaunoms šeimoms su vaikais bus įrengtas atskiras palapinių miestelis, kuriame bus laikomasi tylos. Visa festivalio programa pateikta: http://www.labadaba.lv/eng/ irhttps://www.facebook.com/International-music-festival-LABADABA-119439058099893/.

„LABA DABA“ – festivalis žmonėms, kurie keičia pasaulį!
Kontaktinė informacija (anglų kalba):
Kristīne Pinkule
kristine@labadaba.lv
Biuro telefonas: +371 67211040
http://kimija.lv/en
www.labadaba.lv/eng

Renginio nuoroda: http://www.labadaba.lv

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
VIENAS DIENAS BIĻETE. Starptautisks mūzikas festivāls LABA DABA Pn 2017-08-04 17:00 RATNIEKI, Līgatnes pagasts, Līgatnes novads 23.20
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Vienos dienos bilietas galioja vienai iš festivalio dienų apsilankymui.

Renginio trukmė: 04.08.2017 16:00 - 06.08.2017 14:00
Pertraukos: nėra
Kalba: latvių, anglų ir kt.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 13 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: perkant 5 bilietus taikoma nuolaida (negalioja vienos dienos bilietui)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Organizatorius
Pareizā Ķīmija pilna servisa pasākumu aģentūra SIA
Pareizā Ķīmija pilna servisa pasākumu aģentūra SIA
Martas iela 9/3-36 LV-1011 Rīga
Įmonės kodas 40003743703
PVM kodas LV40003743703