Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''SCANORAMA'':EUROPOS KINO AKADEMIJOS NOMINANTAI IR LAUREATAI 2017 III PROGRAMA

S 2017-11-19 19:00
Kultūros fabrikas, Klaipėda
3.00 - 4.00
"Visi mėgsta jūros pakrantę"

"Tout le monde aime le bord de la mer"


Ispanija

Grupė vyrų pakrantės miško pakraštyje laukia kelionės į Europą. Jie įstringa ant laikino slenksčio. Kolonijinės praeities legendos susiduria su dabartimi, išlieka atmintis.

Apie režisierę:

Keina Espiñeira Madrido dokumentinių filmų asociacijoje baigė dokumentinių filmų režisūros ir gamybos magistro studijas. Ji taip pat kaip socialinė tyrėja dirbo Kalifornijoje, Nyderlanduose, Ispanijoje ir Maroke.

"Krentanti žvaigždė"

Bulgarija, Italija

Lilė yra vieniša dviejų vaikų – neseniai pilnamečiu tapusio Martino ir mažosios Aleksandros – motina. Vieną šaltą žiemos vakarą Martinas pasiima Aleksandrą iš vaikų darželio. Tamsiose rajono gatvėse jie tampa nelaimingo atsitikimo, kurį vargu ar galima pamiršti ar ištrinti, dalyviais.

Apie režisierių:

Liubas Jončevas baigė vaidybos ir režisūros bakalauro studijas Naujajame Bulgarijos universitete bei kino ir televizijos meno magistro studijas. Jis yra kelių trumpų studentiškų filmų, pasirinktų ir apdovanotų daugelio tarptautinių festivalių, prodiuseris, scenarijaus autorius ir režisierius.

"9 dienos – pro mano langą Alepe"

Nyderlandai, Sirija

Režisierius: Thomas Vroege, Floor van der Meulen, Issa Touma
Scenarijaus autoriai: Issa Touma
Operatorius: Issa Touma
Prodiuseris: Jos de Putter

Vieną 2012-ųjų rugpjūčio rytą garsus sirų fotografas Issa Touma tapo sirų sukilimo liudininku Alepe. Touma čiupo fotoaparatą ir 9 dienas praleido fiksuodamas įvykius pro buto langą.

Apie režisierius:

Floor van den Meulen 2012 m. baigė audiovizualinį dizainą Willem de Kooning akademijoje, Roterdame. Jos baigiamasis darbas „Tu ir aš ” pasirodė daugelyje festivalių Europoje. Thomas Vroege baigė Sint Joost menų akademiją su trumpo metro dokumentika „Sūnus ir nepažįstamasis ”, kuriai vėliau buvo suteiktas WILDCARD Nyderlandų kino fondo apdovanojimas. Issa Touma yra sirų fotografas, kurio darbai eksponuojami tarptautinėse kolekcijose. Viena iš jų Viktorijos ir Alberto muziejuje, Londone.

"Limbas"

Prancūzija, Graikija

Leopardas suguls su ožka, vilkai gyvens su ėriukais, o juos ves berniukas. 12 vaikų ir dar vienas bei ant kranto išplautas banginio skeletas…

Apie režisierę:

Konstantina Kotzamani baigė Tesalonikų dailės akademijos kino fakultetą. Jos trumpametražiai filmai dalyvavo keliuose tarptautiniuose festivaliuose ir laimėjo kelis apdovanojimus.

"Tolumoje"

Vokietija

Virš debesų ramu ir tyku. Tačiau tolumoje tyko chaosas ir jis kasnakt priartėja.

Apie režisierių:

Florianas Groligas yra nepriklausomas filmų ir žaidimų kūrėjas. Jis baigė Kaselio menų ir dizaino mokyklą, sukūrė kelis apdovanojimais apdovanotus trumpametražius filmus ir kompiuterinius žaidimus. Be to, jis yra vienas iš „Black Pants Game Studio“ įkūrėjų.

Renginio nuoroda: http://www.kulturosfabrikas.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''SCANORAMA'':EUROPOS KINO AKADEMIJOS NOMINANTAI IR LAUREATAI 2017 III PROGRAMA S 2017-11-19 19:00 Kultūros fabrikas, Klaipėda 3.00 - 4.00
Svarbi informacija

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- su „Kultūros fabriko“ draugų kortele („Kultūros fabriko“ draugų kortelė yra vardinė ir nuolaida taikoma tik kortelės savininko pirktam vienam bilietui. PRIVALOMA parodyti kartu su bilietu)
- moksleiviams, studentams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Bangų 5A Klaipėda Lietuva
Organizatorius
VšĮ ''Klaipėdos ekonominės plėtros agentūra''
VšĮ ''Klaipėdos ekonominės plėtros agentūra''
Bangų g. 5A Klaipėda
Įmonės kodas 142031277