Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

10 pamokų kursas ''Įvadas į kabalos mokslą'' (transliacija) | Kaunas

Pr 2016-11-07 18:30
Jonavos g. 3 - 310
30.50
ĮVADINIO KURSO APRAŠYMAS


Įvadinis 10 pamokų - seminarų kabalos mokslo pagrindų kursas vyks  kiekvieną pirmadienį 18.30 - 20.00 val. Vilniuje, virtualios pamokų transliacijos - Kauno ir Klaipėdos centruose. Tai pirmasis pažinties etapas su tūkstantmete kabalos išmintimi. Kiekviena kurso pamoka susideda iš mini paskaitos (45 min), klausimų - atsakymų bei pokalbio – diskusijos pamokos tema (45 min).  Susitikimai vyksta neformalioje, draugiškoje aplinkoje.

daugiau informacijos: http://www.mano.kabala.lt

Renginys bus filmuojamas dėl transliacijų ir pamokų kopijų siuntimo virtualiems kursų dalyviams. Jei nesutinkate filmuotis, prašome iš anksto informuoti organizatorius, kad būtų rasta Jums tinkama vieta salėje. Ačiū už supratimą.

Skirtingai nei teigia daugybė plačiai paplitusių mitų apie kabalą, ją, kaip ir bet kurį kitą mokslą, studijuoti gali kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus, rasės, lyties, kultūrinių bei religinių įsitikinimų ir net kalbos!
Per  šias pamokas sužinosite:
• kas yra ir kas nėra autentiškoji kabala, susipažinsite su tūkstantmete jos istorija, šaltiniais bei mokytojais;
• kodėl visais laikais kabalistai studijavo grupėse ir kodėl tai yra efektyviausias bei greičiausias būdas suvokti kabalos išmintį;
• įgysite gilų Gamtos, pasaulio ir paties savęs supratimą;
• praktinius instrumentus naujam požiūriui į jus supantį pasaulį plėtoti;
• kaip susijusios asmens ir visuomenės problemų priežastys;
• kaip Jūsų norai gali padėti rasti atsakymus, kurių ieškote;
• kodėl šiandien šios studijos yra atviros ir naudingos kiekvienam.

Baigusiems kursus bus įteikti Tarptautinės kabalos mokslo akademijos diplomai.

KAS YRA KABALA Kabala (hebrajų k. - „gavimas“) yra mokslinis dvasinio pasaulio tyrinėjimo būdas. Įprastiniai mokslai, tokie kaip fizika, chemija, biologija, tiria tik fizinį pasaulį, kurį jaučiame savo penkiais jutimo organais. Tačiau, kad visiškai pažintume mus supantį pasaulį, reikalingas įrankis, leidžiantis tirti ir kitą, paslėptą, penkiais jutimo organais neapčiuopiamą pasaulio dalį. Kabalos mokslas ir yra tas įrankis.

Vaikystėje daugelis savęs paklausia: „Kam aš gyvenu?“. Bet vėliau mus užplūsta norai ir siekiai, kurie atitraukia dėmesį nuo šio klausimo, ir poreikis surasti tikrąjį atsakymą išnyksta.Tačiau kažkuriuo mūsų gyvenimo metu dvasingumo poreikis prabunda.

Jau 20-ojo amžiaus pradžioje kabalistai pasisakydavo, kad kabalą gali studijuoti kiekvienas, kuris to nori. Paskutiniajame šimtmetyje visi be išimties kabalistai laikėsi nuomonės, jog mūsų laikais kabala atverta visiems. Dar daugiau: kabalistai teigė, kad kabalos mokslo žinios yra būtinos globaliai krizei, kurią jie nuspėjo ir su kuria mes susiduriame šiandien, įveikti.

Anksčiau kabala buvo slepiama, nes kabalistai baiminosi, jog ji gali būti klaidingai suprasta ir panaudota piktam. Skurdi informacija, kuri prasiskverbdavo pro paslapties šydą, pasitarnavo įvairių profanacijų ir spekuliacijų apie kabalą kūrimui. Tačiau kabalistai teigia, kad mūsų karta jau pasirengusi suprasti tikrąją kabalos prasmę ir atsikratyti senųjų klaidingų interpretacijų.

Todėl dabar šis mokslas yra atviras visiems, kurie nori jį studijuoti.

APIE MUS VšĮ “Kabalos studijų centras” atstovauja filosofijos mokslų daktaro, biokibernetiko, ontologijos ir pažinimo teorijos profesoriaus, globalaus mąstytojo Michaelio Laitmano įkurtą asociaciją BNEI BARUCH, kuri jungia kabalos akademiją ir kabalos tyrimo institutą. Organizacijos tikslai – autentiškos kabalos studijavimas, mokymas ir platinimas. Kabalos idėjas Bnei Baruch platina internete, organizuoja kursus, leidžia knygas ir laikraščius, rengia radijo ir televizijos laidas.

Adresai:

Vilniuje: Viešbučio „Panorama” konferencijų salė AERIS.
Sodų g., tel. tel. +370 699 66768

Kaune: Jonavos g. 3 - 310
tel. +370 627 27484

Klaipėdoje: Minijos g. 2a (3 korpusas, 205 kabi)
tel. +370 616 12841; +370 615 57827
 

Renginio nuoroda: http://www.mano.kabala.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
10 pamokų kursas ''Įvadas į kabalos mokslą'' (transliacija) | Kaunas Pr 2016-11-07 18:30 Jonavos g. 3 - 310 30.50
Svarbi informacija

Adresai:

Vilniuje: Viešbučio „Panorama” konferencijų salė AERIS.
Sodų g., tel. tel. +370 699 66768

Kaune: Jonavos g. 3 - 310
tel. +370 627 27484

Klaipėdoje: Minijos g. 2a (3 korpusas, 205 kabi)
tel. +370 616 12841; +370 615 57827

Renginys bus filmuojamas.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Trukmė:
1 val. 30 min.
Nuolaidos:
- Studentams, senjorams, neįgaliesiems 10% (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginys bus filmuojamas dėl transliacijų ir pamokų kopijų siuntimo virtualiems kursų dalyviams. Jei nesutinkate filmuotis, prašome iš anksto informuoti organizatorius, kad būtų rasta Jums tinkama vieta salėje. Ačiū už supratimą.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Jonavos g. 3 - 310 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Kabalos studijų centras, VšĮ
Raugyklos g. 15 Vilnius