Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) Seminaras ''Tobula moteris vyro svajonė ar prakeikimas?''

T 2017-09-06 18:00
Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vilnius
Pinigų grąžinimas
Dėmesio!

Pranešame, kad Seminaras ''Tobula moteris vyro svajonė ar prakeikimas?'', kuris turėjo įvykti rugsėjo 6 d. Vilniuje yra atšauktas.
Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2017 metų rugsėjo 15 dienos.

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.


Šiuo metu rinka tiesiog perpildyta paskaitomis, seminarais, praktikumais ir visokiais kitokiais užsiėmimais, skirtais moterims, norinčioms atrasti savąjį moteriškumą.

Tuo tarpu, analogiškų seminarų ar užsiėmimų vyrams - praktiškai nėra.

Ir nejučia žmonės - tiek vyrai, tiek moterys - ima galvoti, kad viskas priklauso tik nuo moters, su sąlyga, jei ji taps tobula.

Tobula moteris, Tikra moteris, Moteris iš didžiosios raidės "M" išaugins savo vyrą, iš elgetos pavers jį karaliumi, sukurs jaukią ir harmoningą emocinę atmosferą namuose, padės vyrui pritraukti visus turtus, jos meditacijų ir darbo su savimi dėka, vyras taps gerbiamu visuomenėje žmogum ir t.t. Jei esate klausęsi paskaitų, sirtų moterims, sąrašą, ko gero, galite ir patys pratęsti.

Dabar yra tas metas, kai vis daugiau atsiranda moterų, kurios jau ne vienerius metus dirba su savim, kuria savo moteriškumą. Tačiau... Ar tikrai Tikra moteris yra kiekvieno vyro svajonė? Ar tikrai vyrui tereikia atrasti Tikrą moterį (arba nusiųsti ją į kursus) ir jo gyvenimas pagerės?

Rugsėjo 6 d. 18 val. tiek vyrus, tiek moteris kviečiame į seminarą "Tobula moteris - vyro svajonė ar prakeikimas?"

Seminarą veda Asta Ivaškevičiūtė, viena iš Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos įkūrėjų, jau penkerius metus skaitanti paskaitas moterims apie moteriškumo paieškas ir moteriškos energijos savyje budinimą, vedanti praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas. Asta yra Reiki meistrė – mokytoja, Emocinės laisvės technikos, Emocijų paleidimo technikos (Sedonos metodo) praktikė, Theta Healing praktikė, Young Living holistinės pasaulėžiūros ambasadorė. Ji gilinasi į Vedų mokslą bei pati gyvenime vadovaujasi Vedų filosofija.

Seminaro kaina:
Iki rugpjūčio 25 d. 10 eur.
Po rugpjūčio 25 d. 12 eur.

Seminaro trukmė: 2 val.

Seminaras vyks: Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Studijoje vaikštome be batų, svečiams turime šlepetes. Jei maloniau su savomis – pasiimkite jas arba tiesiog įsimeskite porą storesnių kojinių.

Informacija tel. 8 604 20 485 (Asta), el.p. pazinimas.saviraiska@gmail.com

Iki malonaus susitikimo!

Renginio nuoroda: http://www.pazinimassaviraiska.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) Seminaras ''Tobula moteris vyro svajonė ar prakeikimas?'' T 2017-09-06 18:00 Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vilnius
Pinigų grąžinimas
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 minučių iki renginio
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vytenio g. 10, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ ''Savęs pažinimo ir saviraiškos studija''
VšĮ ''Savęs pažinimo ir saviraiškos studija''
Vytenio g. 10 Vilnius
Įmonės kodas 303011485