Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Comedy Club - HBDS šou '''MES'' / ХБДС - шоу ''МЫ'' KLAIPĖDOJE

Š 2017-06-17 19:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
13.05 - 50.00
Garsioji „Comedy Club“ komanda savo naująjį šou „Mes“ pristatys Vilniuje ir Klaipėdoje

Vienintelius pasirodymus Lietuvoje surengs garsusis komikų šou „Comedy Club“. Populiariausio Rusijoje komedijų klubo rezidentai Garikas Charlamovas, Timūras Batrutdinovas, Demis Karibidis ir Andrejus Skorochodas atliks naujausią programą „Mes“. Vieninteliai komikų komandos pasirodymai birželio 13 d. įvyks „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje ir birželio 17 d. “Švyturio“ arenoje Klaipėdoje.

Šviežiais, aštriais ir aktualiais komedijų numeriais išgarsėjusių artistų projektas vadinasi „HBDS“ (Charlamovas, Batrutdinovas, Demis ir Skorochodas). Humoro meistrai rengia didžiules gastroles, kurių metų lankysis ne tik Vilniuje ir Klaipėdoje, bet ir Taline, Rygoje, Minske ir Svetlogorske. Artistai žada nepakartojamą šou, kurio metu atliks kol kas niekur negirdėtą ir nematytą programą „Mes“.

„HBDS“ kvarteto šou prilygsta atominei bombai – pilnutėlės salės tiesiog sprogsta nuo juoko. Šių metų birželio mėnesį chuliganiškasis kvartetas tūkstančiams savo gerbėjų pristatys visiškai naują humoro programą „Mes“.

„Mūsų pasirodymuose visada būna karšta! Taip yra todėl, kad šou metu parodome tai, ko dėl cenzūros niekada nepamatys televizijos laidų žiūrovai. Gerbėjų laukia drąsus ir atviras humoras“, – pasakoja G.Charlamovas.

„Pasirodymuose daug improvizuojame, todėl kiekvienas šou yra unikalus ir nepakartojamas“, – pritaria D.Karabidis, kviečiantis į susitikimus su kultiniais „Comedy Club“ herojais.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Comedy Club - HBDS šou '''MES'' / ХБДС - шоу ''МЫ'' KLAIPĖDOJE Š 2017-06-17 19:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 13.05 - 50.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

"Ramirent" klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose gali įsigyti iki 2017 04 17 imtinai.

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas:  N16
Nuolaidos:
- Tik iki gegužės 31 d. visiems bilietams -15 % nuolaida*.
*Nuolaida galioja pasirinkus kainos grupę "Kaina su nuolaida"

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Tallinn Contsert Club OÜ
Narva mnt 7a Tallinn
info@tcc.ee
Įmonės kodas 12401106
PVM kodas EE101837237