Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

d10e The Leading Conference of Decentralization

Š 2018-03-24 10:00 - A 2018-03-27 20:00
Radisson Blu Hotel, Vilnius
250.00 - 449.00
Kovo 24d: Mes pradėdame su savo d10e leidimo pirmają renginio vakarieną .Renginys vyks ir yra skiriamas tik žmonėmis, su pakvietimais, Blockchaino investuotoriams konsorciume (BIC), kurie prisijungė prie vietino vadovavimo ir revoliucinių remėjų grupės.  BIC narių sudaro apie 120 kripto draudimo fondų vadovų.  11 vakaro jie prisijungs prie vietinių blockchainerių ir dten tarptautinių delegatų , tam kad geriau susipažintų ir sukurtų profesionalius darbo ryšius. VIP vakarėlis vyks naktiniame klube – Materialistė (adresas)

KOVO 25d : Jūs megausitės bendraudami ir megzdami ryšius su kritpo investuotoriais, vietiniais ir tarptautinio masto viešaisiais kalbėtojais, kol lankysitės Vilniaus Katedros aikštėje (vietinis sostinės šedevras). Taip pat bus užsakytas turas po žymiuosius ir didingus Lietuvos valdovų rūmus (atrastus ketvirtajame amžiuje). Po tradicinių lietuviškų pietų, jūs aplankysite Trakų salos pilį, buvusią Lietuvos valdovų būstinę. Vakarui užrezervuota prabangi vakarienė Apvalaus Stalo klube. Visa informacija bus atsiųsta elektroniniu paštu.
Kovo 26d : nuo 2014m, po deviniolikos pasaulinių leidimų, mūsų renginio formatas buvo ištobulintas įtraukiant tuziną informatyvių ir patrauklių prezentacijų ( kiekviena po penkiolika min). Pradedant pažintiniais pietumis, mes planuojame pereiti į 30 min diskusijas apie svarbius kompanijos įvykius : ICO finansai, ICO marketingas, ICO reguliacijos ir kitos aktualios ICO temos apie sėkmingus ICO projektus.

Kovo 27d: ICO prezentacija, kuri bus sudaryta nuo penkiolikos iki dvam penkiu specialiai išrinktų inovatorių, kurie pristatys jų sudarytas ICO. Blockchaino Investorių consortium (BIC) nariai bus atsakingi už vertinimą ir įdėmiai spręs kieno investicijų planas ateičiai yra pats geriausias. Trys pagrindiniai nugalėtojai pasidalins piniginį prizą $100,000 -$1,000,00 (priklausomai nuo BIC dalyvių numerio). Taipogi apdovanojimai bus skriti Media kriterijui ir Publikos.

 

Renginio nuoroda: http://d10e.biz/vilnius-2018/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~10:00
Renginio trukmė: 4 dienos
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius
MB Net Europa
Parko g 29-23 Vilnius
Įmonės kodas 304213575