Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Dainos Teatras nežino iš anksto kas bus

Pn 2017-04-28 19:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
13.00 - 21.00
''DAINOS TEATRAS nežino iš anksto kas bus''

Nuo legendinio, Vytauto Kernagio suburto Dainos teatro susibūrimo praėjo 30 metų. Per šį laiką užaugo nauja, visiškai kitomis sąlygomis brendusi klausytojų karta, neturėjusi galimybės gyvai išgirsti ir pamatyti originalios grupės pasirodymų. Praėjus trisdešimčiai metų, naujoji Dainos teatro programa skirta tiek jaunajai auditorijai, kuri, tikėtina, yra mažiau susipažinusi su Dainos teatro veikla ir kūryba, tiek vyresnei kartai, kuri galinti palyginti tuometinę ir dabartinę programas bei įvertinti medžiagą, parengtą kitomis akimis.

Kartu su Dainos teatro kūrėjas – Ilona Balsyte ir Andriumi Kulikausku, projekte dalyvauja Aidas Giniotis ir Saulius Bareikis.

Koncerte naujai skambės dainos „Santechnikas iš Ukmergės“, „Kaip gražu miške“, „Širdelė“, „Kaip sirpsta vyšnios suvalkijoje“ bei daugelis kitų iki skausmo žinomų dainų.

Vienas iš programos tikslų - paskatinti dialogą tarp šių dviejų kartų, siekiant parodyti, kad aktualios gyvenimiškos problemos ir žmogiškosios tiesos, nagrinėjamos Dainos teatro kūryboje, visais laikais išlieka tokios pat, skiriasi tik jų išraiškos priemonės.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Dainos Teatras nežino iš anksto kas bus Pn 2017-04-28 19:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 13.00 - 21.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Lietuviškos šventės, VšĮ
Jūros g. 2-33 Klaipėda
Įmonės kodas 303491461
PVM kodas LT100010307617