Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Georgian LEGEND Легенды Грузии

A 2017-11-14 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
10.00 - 70.00
<>- šou užkarevęs visą pasaulį!

legendi Gruzii-SAMAIA- vienas iš sėkmingiausių muzikos ir šokio šou visame pasaulyje. Šou gastrolės vyko 5 kontinentuose. Amerikoje, Azijoje, Artimuosiuose Rytuose- visi pasirodymai užsibaigia ilgais ir audringais aplodismentais.

<>- tai nepamirštamas įvykis, tikras stebuklas. Prancūzų leidinys < Le Figaro> rašė: < Tai renginys, kurį kiekvienas turėtų pamatyti nors kartą gyvenime!>.  New York Post: < Kiekvienas šou koncertas < Legendi Gruzii> tampa tikra šventė žiūrovų akims ir ausims>.

Siužetas iš nacionalinės Kaukazo tautos istorijos įgyvendintas šokyje, muzikoje ir dainose, papildytas nuostabiais kostiumais, dekoracijomis, gausiais, bei svaiginančiais triukais, fantastiškomis šviesomis, bei garsu SAMANIA paverčia  triumfuojančia Gruzijos kulturą pasaulinėje arenoje. Napakitęs išlieka aukščiausias artistų meistriškumas, vaizdingumas ir galinga energetika.

Šou << legendi Gruzii>> pasakoja apie Gruziją, jos istoriją, jos legendas ir -tautą, apie gruzinų meilę savo Tėvynei, apie drąsą ir gerumą, apie karines pergales ir apie meilę ir pagarbą moterims... Šou kupinas meilės Gruzijai- kur viskas prieš vėją, būgnų ir varpų plakimas, didinga kalnų tyla ir džiaugsmingas kalnų upelių šurmulys- viskas asociuojasi su muzika, daina ir šokiu.  Šou pagrindu tapo Gruzijos nacionalinės istorijos siužetai, kurie įsikūnijo scenoje per nuostabius choreorafinius ir vokalinius pasirodymus, pritrenkiančias dekoracijas, šviesos ir vizualinius efektus.

Pasaulinė spauda  pripažino šou , kaip vieną garsiausių daugiausiai bužeto surinkusių muzikos ir choreografijos spektaklių per pastaruosius laikus, vienoje vietoje tarp legendinių projektų kaip < Riverdance> ir < Lord ot the Dance>.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Georgian LEGEND Легенды Грузии A 2017-11-14 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 10.00 - 70.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
VIA CONCERT
Dzeņu str 9-25 Riga
Įmonės kodas 40103982164