Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

IX-oji šventinė vestuvių paroda ''Mūsų vestuvės''

Š 2017-02-04 10:00 - S 2017-02-05 23:59
Radisson Blu Hotel, Vilnius
4.50 - 7.00
Kviečiame į parodą "Mūsų vestuvės", kuri įvyks 2017 m. vasario 4-5 dienomis viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų ir renginių centre, Konstitucijos pr. 20, Vilnius.

Specializuota vestuvinių ir švenčių paslaugų paroda, skirta būsimiems jauniesiems bei jų šeimos nariams Vilniuje.

Parodos „Mūsų vestuvės” tikslas – Vilniaus mieste, visiems patogiai pasiekiamoje vienoje vietoje pristatyti pagrindines vestuvinių ir švenčių paslaugų verslo naujienas kuo platesniam potencialių pirkėjų ir užsakovų ratui. Šiandien internete galime surasti beveik viską, tam pasikliauname google.lt paieška, facebook.com viešinama informacija, instagram.com prekių nuotraukomis, draugų patarimais. Deja, internetas dar neperduoda kvapų, skonio, pojūčio kokybės, gyvo natūralaus bendravimo, tikrumo jausmo, kad viskas taip, kaip tikimasi. Parodos leidžia vartotojui gyvai susipažinti ir užmegzti tikrą ir nuoširdų bendravimą. Parodose, kuriose galima įsigyti daug paslaugų, tai ypač aktualu, nes ne veltui sakoma, kad tik tikras draugas, geras psichologas arba savo srities žinovas Jums pateiks tai apie ką svajojate ir ko tikitės. Net ir technologijų pasaulyje yra svarbus gyvas ir nuoširdus bendravimas, o geriausia reklama eina iš lupų į lupas.
Nuotraukų galerija iš VIII-os "Mūsų vestuvės" parodos - https://goo.gl/xeD3Tx
*********
Vestuvių portalai www.apievestuves.lt ir www.myday.lt vienija jėgas ir jau antrą kartą Lietuvoje organizuojama vestuvinių suknelių POP-UP butiką - "Nuotakos spinta".

Mūsų patyrusi darbuotojų komanda su profesionalių stilistų pagalba padės parduoti, o norinčioms nusipirkti vestuvines sukneles. Vienoje vietoje rasite kelis šimtus kartą dėvėtų, sutvarkytų ir išvalytų vestuvinių suknelių, kurias galėsite apžiūrėti, pasimatuoti, o įsimylėtą nusipirkti su nuolaidom iki 50%.

Tokia galimybė pasitaiko tik kartą metuose, todėl griebk draugę, sesę, mamą ar sužadėtinį ir ateik išsirinkti savo svajonių vestuvinę suknelę.

Butikas veiks vestuvių parodos IX-os "Mūsų vestuvės" metu www.musuvestuves.lt.
Daugiau informacijos https://goo.gl/fSwdnn

Renginio nuoroda: http://www.musuvestuves.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
IX-oji šventinė vestuvių paroda ''Mūsų vestuvės'' Š 2017-02-04 10:00 Radisson Blu Hotel, Vilnius 4.50 - 7.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~10:00
Renginio trukmė: ~2 dienos
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 10 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: išankstiniams bilietams

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius