Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Kaip susidraugauti su aligatoriais, investuotojais arba tiesiog įkvepiančiais žmonėmis.

Š 2017-06-17 14:00
Viešbutis BEST BALTIC Kaunas, Kaunas
75.00
Seminaro tema: Kaip susidraugauti su aligatoriais, verslo angelais, investuotojais, arba tiesiog įkvepiančiais žmonėmis

„Milijonieriaus dienoraštis“ pristato IŠSKIRTINĮ, VIENETINĮ seminarą su gyvenimo provokatoriumi, auksinio bestselerio „Laimingi šunsnukiai“ autoriumi – Alex Monaco (daugiau apie Alex Monaco: www.monaco.lt/apie-alex-monaco/ arba www.fb.com/alexmonaco.lt)

Kaip manai, ar nepasikeistų žmonių gyvenimai, jeigu jau mokykloje jiems būtų atskleistos bendravimo, susikalbėjimo su žmonėmis paslaptys? Deja, niekas šių dalykų nemoko. O juk gyvenime kartais tenka bendrauti su tikrais krokodilais. Net šeimos nariai kartais įkanda… Bet kalbą galima rasti tiek su krokodilais, tiek su aligatoriais, ir net sulaukti jų palaikymo! Būtent bendravimo paslapčių žinojimas padėjo Alex Monaco susikalbėti su kandžiausiais žmonėmis ir atrasti klientų nuo Amerikos iki Monako. Taip, paslaptys slypi bendravime. Būtent bendravimas padėjo Alex Monaco tapti auksinio bestselerio autoriumi, vienu sėkmingiausių Lietuvos žmonių (jo vardas pateko į Oksfordo enciklopediją).

Renginio metu:
• Sužinosite, KAIP SUSIRASTI DRAUGŲ (ir net verslo partnerių). Tikriausiai jums kilo klausimas: kaip elgtis, kad žmonės patys jus užkalbintų ? Tam nereikia aukštakulnių, trumpų sijonėlių, didelių krūtų ar Ferrari’o, tereikia… Sužinosite, kaip užkalbinti žmones neišsižiojus. Dažnai žmonės nežino, ką sakyti, kaip pradėti pokalbį. Seminaro metu jus to išmokysime!
• Gausite informacijos apie tai, KAIP PRATĘSTI BENDRAVIMĄ ILGESNĮ LAIKĄ. Susipažinti – viena, bet išlaikyti pažintis (su potencialiu meilės ar verslo partneriu) gerokai sunkiau. Išgirsta informacija bus naudinga net tiems, kurie moka prakalbinti merginą, tačiau nesugeba išsaugoti santykių ilgiau nei pusmetį.
Sužinosite, kaip PADIDINTI SAVO VERTĘ. Alex Monaco papasakos, kaip elgtis, kad jus pradėtų gerbti (suprasti) tėvai, artimi žmonės, pažįstami, kurie kartais yra labai kandūs ir reiklūs. Mūsų svečias nuo vaikystės buvo smerkiamas ir įžeidinėjamas, bet ryžęsis tam tikriems pokyčiams, susilaukė didelio palaikymo iš visų šeimos narių.
• Suprasite, kodėl žmonės retai jus kviečia į uždarus renginius ar vakarėlius. Problema – ne jūsų išorė. Viską lemia ne veidas, o jūsų bendravimo stilius.
• Sužinosite, kaip spręsti konfliktines situacijas.

Dar sužinosite, kaip Alex Monaco pateko į Monaką ir susipažino su įžymiais žmonėmis, tokiais kaip Monako princas ar L. DiCaprio. Išgirsite istoriją, kaip buvo mezgamos tikslingos pažintys su stambių kompanijų vadovais, vėliau įtikintais įsigyti Alex teikiamų paslaugų/produktų. Informacija, kurią sužinosite seminaro metu, yra GYVYBIŠKAI svarbi tiems, kas nori tapti sėkmingais ir pasiekti daugiau. Tiesą pasakius, kalbėsime ne apie pinigus, bet apie KOKYBIŠKĄ IR LAIMINGĄ GYVENIMĄ, kuris priklauso tik nuo to, ar mokate bendrauti su aplinkiniais.

DĖMESIO: seminaras padės įgauti pasitikėjimo.

Jeigu seminaras jums nepatiks, „Milijonieriaus dienoraštis“ grąžins jums pinigus.

Tavo gyvenimą gali pakeisti tik trys žmonės. Pirmasis žmogus esi tu, antrasis žmogus –  kurį matai veidrodyje. Ir trečiasis žmogus – Alex Monaco.

Prisiminkite: bendravimo niuansų neišmanymas trukdo susirasti draugų, partnerių, investuotojų, rėmėjų ir net antrąją pusę!

Seminaro data: birželio 17 d., šeštadienis.
Laikas: 14:00 val.
Vieta:  viešbutis BEST BALTIC
            A. Mickevičiaus g. 28, Kaunas

Trukmė: 5,5 val.

Pertrauka: 0,5 val

Seminaras sudarytas iš 4 dalių.
1 dalis: prisistatymas.
2 dalis: teorija.
Pertrauka
3 dalis: slaptas svečias ir...
4 dalis: praktika.

Atėjo laikas ekstremaliems pokyčiams, mielas drauge! PRADĖK POKYČIUS DABAR. UŽSISAKYK BILIETĄ, JUK VĖLIAU BRANGS!

Kainos: prasideda nuo 49 Eur.
Dabar:  49 Eur.
Bus: nuo gegužės 24 d. – 73 Eur
         nuo birželio 7 d. – 97 Eur

Kavos pertaukėlė įskaičiuota į kainą.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Kaip susidraugauti su aligatoriais, investuotojais arba tiesiog įkvepiančiais žmonėmis. Š 2017-06-17 14:00 Viešbutis BEST BALTIC Kaunas, Kaunas 75.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: 14:00
Renginio trukmė: ~5:30
Pertraukos: 30 min.
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
A. Mickevičiaus g. 28 Kaunas Lietuva
Organizatorius
MB Tobulėjimo centras
Savanorių per. 60-13 Kaunas
mbtobulejimocentras@gmail.com
Įmonės kodas 304522696