Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Gerumo bilietas (Rimanto Kaukėno paramos grupė)

S 2017-12-31 20:00
Parama
1.80 - 29.30
Padovanok onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams bilietą į trumpesnę ir šviesesnę gijimo kelionę!

Įsigydami šį „Gerumo bilietą” Jūs tiesiogiai prisidedate prie Rimanto Kaukėno paramos grupės veiklos.

Rimanto Kaukėno paramos grupė yra labdaros ir paramos fondas, veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą vaikams, kurių sveikatos būklė yra pavojinga gyvybei.

Kai vaikui diagnozuojamas vėžys, gyvenimas akimirksniu apsiverčia aukštyn kojomis ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams, seneliams, šeimos nariams ir draugams. Prioritetai keičiasi, kasdieninės problemos staiga virsta nereikšmingomis ir ateitis, kuri kadaise buvo labai teigiama ir pilna vilties, tampa nepageidaujama ir bauginanti.

Mes siekiame palengvinti onkologinėmis ligomis sergančių vaikų ir jų šeimų naštą. Norime jiems padėti išgyventi diagnozės traumą, sušvelninti gijimo kelionę bei pripildyti vaikų gyvenimą šviesos.

Daugiau apie Rimanto Kaukėno paramos grupės veiklą, įgyvendintus projektus ir nuveiktus darbus galite sužinoti čia: www.kaukenoparama.lt

Visos lėšos, surinktos projekto „Gerumo bilietas” metu, bus skirtos nupirkti infuzines tūrines pompas, kurios padeda reguliuoti lašinamų vaistų kiekį bei nustatyti jų koncentraciją organizme ir taip užtikrina veiksmingesnį gydymą. Ši įranga palengvins ligoniukų gydymą Vilniaus universiteto Santariškių klinikų vaikų ligonėje.

Šiandien jau nesvarbu, kas Tu esi. Mums svarbu, kad esi šalia. Būdami kartu mes galime kovoti ir nugalėti! Įsigyk „Gerumo bilietą“, leiskimės gijimo kelionėn ir sveikime kartu!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Gerumo bilietas (Rimanto Kaukėno paramos grupė) S 2017-12-31 20:00 Parama 1.80 - 29.30
Renginio vieta
Lietuva
Organizatorius
Rimanto Kaukėno paramos grupė
J. Baltrušaičio g. 9-138 Kaunas
Įmonės kodas 302721009