Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Moterų susitikimai ''Vakaras sau''

Pr 2017-10-02 18:00 - T 2017-12-13 21:00
Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vilnius
106.00
Mielosios Moterys,

Mes esame tokios pareigingos, atsakingos, rūpestingos, mylinčios, kad kitą kartą pamirštame save. O pamiršusios save palaipsniui imame vis mažiau ir mažiau švytėti. Vietoj to, jaučiamės nelaimingos, nesuprastos, išnaudojamos, bambame, irztame ir tik dar labiau nusimename. Ieškome savęs, vaikštome į paskaitas, seminarus, tačiau iš paskaitų parėjusios į savo kasdienę rutiną, greitai vėl sugrįžtame prie savo įprastinių minčių, žodžių ir veiksmų…

Mums būtina nors retkarčiais ištrūkti iš kasdienės rutinos, mums būtina prasmingai pabendrauti bendraminčių moterų draugijoje apie dalykėlius, kurių vyrai nesupras…

Tad visas visas smalsias, žingeidžias, atviras naujovėms, atkaklias, ryžtingai nusiteikusias kurti save kaip Moterį, pamilti save, kviečiame į moterų susitikimus „Vakaras sau“.

Šių susitikimų metu susipažinsime su savimi, ką tai reiškia būti moterimi, kokias įgimtas savybes turime ir kaip puoselėti savo tyrą, švarų Moterišką pradą. Mes kalbėsimės, sužinosime naujų dalykų, pasitikrinsime žinomus dalykus, medituosime, gausime ir darysime namų darbus, dalinsimės patirtimi ir, be abejo, vaišinsimės! Nes kokie gi gali būti moteriški susitikimai be „ko nors skanaus“ prie arbatos? ;)

Susitikimai vyks kas antrą pirmadienį nuo spalio 2 d. 18 val.

Susitikimų trukmė 3 val.

Susitikimai vyks uždarame moterų rate.
Kiekvienai moteriai, kad ji galėtų atsiverti, atsiskleisti ir pražysti kaip nuostabus gėlės žiedas, reikalinga jauki, saugi, patikima aplinka. Todėl į susitikimus rinksis tik tos moterys, kurios užsiregistruos. Pasibaigus registracijai naujos narės nebus priimamos.

Susitikimus veda Asta Ivaškevičiūtė, viena iš Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos įkūrėjų, jau penkerius metus skaitanti paskaitas moterims apie moteriškumo paieškas ir moteriškos energijos savyje budinimą, vedanti praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas. Asta yra Reiki meistrė – mokytoja, Emocinės laisvės technikos, emocijų paleidimo (Sedonos metodas) praktikė,  Teta gyvūnė, Young Living holistinės pasaulėžiūros ambasadorė. Ji gilinasi į Vedų mokslą bei pati gyvenime vadovaujasi Vedų filosofija.

Asta:
- Tai, ką jums pasakosiu, man nėra tiesiog perskaityti, išmokti ir atkartoti žodžiai. Per tuos, daugiau nei 5 metus, aš ieškojau savęs, eksperimentavau, kelis kartus jaučiausi sugniuždyta, tada ir vėl save klijavau, vėl ir vėl iš naujo ieškojau, bandžiau ir ėjau į priekį. Daug atradau, daug supratau, todėl susitikimų metu tiesiog noriu pasidalinti tuo, kas veikia.
Labiausiai noriu su Jumis pasidalinti meile, meile sau. Svajoju, kad moterys pagaliau nustos save dėl visko kaltinti, nustos save engti ir laužyti, keldamos sau neįgyvendinamai aukštus reikalavimus.
Taip pat noriu supažindinti Jus su neaprėpiamo pločio ir gelmių vedinėmis žiniomis apie moterį ir moteriškumo kūrimą. Dažnai susiduriu su labai skurdžiu ir plokščiu vedinės moters įsivaizdavimu.


Susitikimų temos:
Spalio 2 d.
Susipažinimas. Kas ta Vedinė moteris ir kodėl aš turiu ieškoti savo moteriškumo?
Namų darbai.
Spalio 16 d.
Namų darbų aptarimas. Moteris lygu moteris? Ar ties, kad šalia Tikros Moters, bet kuris vyras tampa Tikru Vyru?  Namų darbai.
Spalio 30 d.
Namų darbų aptarimas. Vyriška iš moteriška energijos, kodėl sakoma, kad moterys suvyriškėjo, o vyrai sumoteriškėjo, kas iš tiesų slepiasi po tuo? Namų darbai.
Lapkričio 13 d.
Namų darbų aptarimas. Stebuklinga meilės sau galia. Kodėl mums vis trūksta meilės, kodėl kartais jaučiamės, kad mūsų niekas nemyli, kodėl kartais jaučiamės atstumtos ir niekam nereikalingos? Kodėl taip sunku save iš tiesų mylėti, nors tiek daug mokymų yra apie tai? Namų darbai.
Lapkričio 27 d.
Namų darbų aptarimas. Meile pripildanti meditacija. Namų darbai.
Gruodžio 11 d.
Namų darbų aptarimas. Moteris ir jos moteriška energija – kaip atstatyti jėgas? Namų darbai.
Gruodžio 13 d. (trečiadienis!) Namų darbų ir kurso rezultatų aptarimas. Moteriška magija pasitinkant Naujuosius metus – praktinis užsiėmimas. Apsikabinimai, palinkėjimai ir atsisveikinimas.

Susitikimų kaina:
Perkančioms bilietą iki rugsėjo 1 d. - 56 eur.
Perkančioms bilietą nuo rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 25 d.  - 84 eur.
Perkančioms bilietą nuo rugsėjo 25 d. iki spalio 2 d. - 105 eur.
Jau dalyvavusioms ankstesniuose “Vakaras sau” susitikimuose – 56 eur.

Daugiau informacijos el.p. pazinimas.saviraiska@gmail.com.
Tel. Pasiteirauti: 8 604 20 485 (Asta)

Susitikimai vyks Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Studijoje vaikštome be batų, svečiams turime šlepetes. Jei maloniau su savomis – pasiimkite jas arba tiesiog įsimeskite porą storesnių kojinių.

Laukiame Jūsų!

Renginio nuoroda: http://www.pazinimassaviraiska.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Moterų susitikimai ''Vakaras sau'' Pr 2017-10-02 18:00 Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vilnius 106.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 minučių iki renginio
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vytenio g. 10, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ ''Savęs pažinimo ir saviraiškos studija''
VšĮ ''Savęs pažinimo ir saviraiškos studija''
Vytenio g. 10 Vilnius
Įmonės kodas 303011485