Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Novye Russkie Babki

Š 2017-08-19 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga
28.00 - 58.00
Humoro čempionai Sergejus Čvanovas ir Igoris Kasilovas, gerbėjams labiau žinomi kaip močiutės Matriona ir Gėlytė, arba tiesiog „Novye Russkie Babki“ (Новые Русские Бабки), atvyksta į Palangą. Rugpjūčio 19 dieną Palangos koncertų salėje šis aštrialiežuvis duetas paskleis juoko, optimizmo ir pozityvios energijos užtaisą, pristatydamas savo programą „Humoras“.
1990-aisiais gimęs projektas netruko išgarsėti – pradėjusios nuo trumpų humoristinių dialogų jau netrukus „Novye Russkie Babki“ pasirodė televizijoje, laimėjo ne vieną humoro TV šou ir ėmė žaibiškai populiarėti bei rengti solinius pasirodymus. Šiandien be šios humoristinės satyros neįsivaizduojamas nei vienas didesnis koncertas ar renginys, „Novye Russkie Babki“ – nuolatinės televizijos viešnios ir net vedėjos, laidų „Smechopanarama“ (Смехопанорамa) ir „Krivoje zerkalo“ (Кривое зеркало) dalyvės, o liaudyje apstu citatų iš jų pasirodymų.
Rinkoje užėmusios ypatingą nišą „Novye Russkie Babki“ yra įprastų močiučių parodija – scenoje Matriona ir Gėlytė įkūnija eilines prie laiptinės rymančias senoles, aptarinėjančias svarbiausius įvykius kultūros ir politikos arenose. Lengvas humoras, naivumas ir atlapaširdiškumas duetą iškėlė į aukštumas ir klausytojus mokė pozityvaus požiūrio į gyvenimą, o sėkmė ir sausakimšos besijuokiančių gerbėjų arenos močiutes lydi jau kone dešimtmetį. Palangoje vyksiančiame renginyje, kurį sudarys muzikinės parodijos, improvizacijos, pokalbiai ir bendravimas su žiūrovais, močiutės žada pademonstruoti ne tik geriausius savo pasirodymus, tačiau ir pateikti keletą siurprizų!

Keletas geriausių „Novye Russkie Babki“ pasirodymų
https://youtu.be/IRwpxJik2l0
https://youtu.be/J8qwbz3fkSg
https://youtu.be/HtrtnZGatAs
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Novye Russkie Babki Š 2017-08-19 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 28.00 - 58.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
Bravo events, UAB
Upės g. 6 Vilnius
Įmonės kodas 302711794
PVM kodas LT100006600811