Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF 2016

K 2016-11-10 10:00 - S 2016-11-13 16:00
Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras
4.00 - 5.00
Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF 2016
2016 m. Lapkričio 10-13d.
Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“


Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF kasmet tampa svarbia gurmaniškų atradimų vieta, „skaniausiu“ metų renginiu, maisto kultūros švente ir verslo įvykiu, skirtu „gero“ maisto idėjai bei mitybos kultūrai puoselėti.

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA BAF - TAI:

Aiški parodos tematika, kuri siejasi su maisto, gėrimų, kavos, arbatos, prieskonių, kulinarinių naujovių, tradicinės ir naujos kartos virtuvės pristatymu, sveikos mitybos propagavimu, aukštesne vartojimo kokybe.

Tarptautiškumas – užsienio dalyviai sudaro virš 20 proc. bendro dalyvių skaičiaus. Parodoje prisistatančios įmonės siekia sudominti savo produkcija ir užmegzti kontaktus su Lietuvos bei Baltijos rinka.

Interaktyvus parodos formatas – salėje suprojektuotos ir įrengtos specialios erdvės interaktyvims renginiams: VIRTUVĖS STUDIJA ir MAISTO ŽINOVAI PATARIA, kt.

Baltijos maisto ir gėrimų parodos BAF MEDALIS – papildomas vertės ir kokybės ženklas, kuriuo  apdovanoti geriausiai specialistų įvertinti parodoje pristatomi maisto ir gėrimų produktai.

„Nacionaliniai pakuotės dizaino apdovanojimai (NAPA)“. Konkurso tikslas – išskirti bei įvertinti Lietuvoje kuriamą kokybišką, inovatyvų produktų pakuotės dizainą ir geriausius pavyzdžius pristatyti ne tik siauram profesionalų ratui, bet ir visuomenei.

SVARBI INFORMACIJA LANKYTOJUI:

Su Baltijos  maisto ir gėrimų parodos BAF bilietu galėsite aplankyti ir parodą BALTSHOP.BALTHOTEL.BALTGASTRO bei parodą-forumą EKO LOGIKA.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF 2016 K 2016-11-10 10:00 Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras 4.00 - 5.00
Svarbi informacija

Su Baltijos  maisto ir gėrimų parodos BAF bilietu galėsite aplankyti ir parodą BALTSHOP.BALTHOTEL.BALTGASTRO bei parodą-forumą EKO LOGIKA.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Dėl sąskaitų faktūrų išrašymo kreipkitės info@litexpo.lt
Durys atidaromos: 10:00
Vaikai iki 7-erių metų įleidžiami nemokamai

Nuolaidos:
- Studentams, senjorams, moksleiviams 1€ (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius