Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

EKO LOGIKA 2016

K 2016-11-10 10:00 - S 2016-11-13 16:00
Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras
4.00 - 5.00
Paroda – forumas EKO LOGIKA 2016

Data: lapkričio 10-13 d.
Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 4 salė

EKO LOGIKA 2016 tai III-oji ekologiškų prekių ir paslaugų namams paroda-forumas


Žodis "ekologija" kaip ir patys ekologiški produktai, vis dar apipinti daugybe mitų, o tikro žinojimo žmonėms labai trūksta. Paroda-forumas EKO LOGIKA kviečia griauti mitus, semtis idėjų, išmokti gyventi truputį kitaip - visų pirma sąmoningai ir kokybiškai. Sąmoningumas prasideda nuo žinių, kurių EKO LOGIKA pasiūlys su kaupu.

EKO LOGIKA skatina ne tik rinktis atsakingai bei vartoti mažiau. Mes už saviraišką ir kūrybingumą, kurį įdarbinus daug ekologiškų ir saugių produktų galime pasigaminti patys.

EKO LOGIKA tai sąmoningai prižiūrimi namų buitis ir verslas. Tai trečią kartą Lietuvoje vyksianti paroda – forumas, kurioje suteikiama galimybė įmonėms pristatyti savo ekologiškus, kokybiškus ir atsakingą vartojimą skatinančius produktus bei paslaugas, formuoti lojalių klientų ratą.

SVARBI INFORMACIJA LANKYTOJUI:

Su parodos EKO LOGIKA bilietu taip pat galėsite aplankyti tuo pačiu metu vyksiančią Baltijos maisto ir gėrimų parodą BAF 2016 bei Tarptautinę parduotuvių, restoranų ir viešbučių įrangos parodą BALTSHOP.BALTHOTEL.BALTGASTRO 2016.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
EKO LOGIKA 2016 K 2016-11-10 10:00 Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras 4.00 - 5.00
Svarbi informacija

Su parodos EKO LOGIKA bilietu taip pat galėsite aplankyti tuo pačiu metu vyksiančią Baltijos maisto ir gėrimų parodą BAF 2016 bei Tarptautinę parduotuvių, restoranų ir viešbučių įrangos parodą BALTSHOP.BALTHOTEL.BALTGASTRO 2016.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Dėl sąskaitų faktūrų išrašymo kreipkitės info@litexpo.lt
Durys atidaromos: 10:00
Vaikai iki 7-erių metų įleidžiami nemokamai

Nuolaidos:
- Studentams, senjorams, moksleiviams 1€ (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius