Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

IŠMANI LIETUVA 2016

Pn 2016-11-04 09:00 - Š 2016-11-05 18:00
Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras
2.00 - 7.00
Lapkričio 4–5 dienomis

Renginys „Išmani Lietuva“

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Darbo laikas:  Lapkričio 4d. 9:00 – 18:00 val.

                     Lapkričio 5 d. 10:00 – 18:00 val.
     
Išmanią Lietuvą kuria ŽMONĖS. Pirmą kartą organizuojamo renginio „Išmani Lietuva“ tikslas - surasti ir įvertinti tuos, kurie bendradarbiauja, kuria progresyvius pokyčius, šalina modernėjimo kliūtis.

Dvi dienos didžiausioje įkvepiančių patirčių konferencijoje „50 kelių į sėkmę“. Čia savo istorijomis dalysis Lietuvos talentai iš įvairių sričių – menininkai, sportininkai, verslininkai, mokytojai, mokiniai, studentai, kūrėjai, inovatoriai ir kt.
Konferencijos programa ismani.lt

Inovatyvių sprendimų paroda kvies pasinerti į skaitmeninę realybę, susidraugauti su technologijomis, išbandyti išmanius daiktus, sužinoti ir atrasti Išmaniąją Lietuvą. Daugiau informacijos apie parodą čia

Pramogų erdvė ir karščiausias e-sporto renginys, kuriame žaisime Hearthstone: Heroes of Warcraft žaidimą. Populiariausias skaitmeninis kortų žaidimas pasaulyje nukels tave į beprotiškus nuotykius. Jeigu dar nesi bandęs šio nuostabaus žaidimo, būtinai tai padaryk „Išmani Lietuva“ renginyje. Atsinešk savo kortų kalades, sužinok savo varžovus ir laimėk prizus!

Konferencija "Verslo alchemija" - įmonių vadovų ir mokslo atstovų susitikimo vieta. Bus pristatomi sėkmingi atvejai tiek iš tradicinės pramonės, tiek iš hitech. Atsakysime į klausimus kaip mokslas padėjo išauginti verslus, padaryti proveržį bei kokie yra verslo iššūkiai, kuriuos galėtume išspręsti pasitelkus mokslą. (Būtina atskira registracija) Daugiau informacijos.

Konferencija "Ateities komandos DNR"  - skirtingų padalinių vadovai – savo sričių LYDERIAI – dalysis patirtimi su savo srities (finansų, pardavimų, rinkodaros, personalo, IT ir kt.) profesionalais. O taip pat vertins profesijos didžiausius ateities pokyčius ir perspektyvas, ko reikia, kad būtume kuriantys profesionalai. (Būtina atskira registracija). Renginyje dalyvaus.

Lapkričio 4 ir 5 d. įsitikinkime Lietuvos pažanga ir pasisemkime idėjų bei įkvėpimo kiekvieno mūsų augimui.


Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
IŠMANI LIETUVA 2016 Pn 2016-11-04 09:00 Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras 2.00 - 7.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Dėl sąskaitų faktūrų išrašymo kreipkitės info@litexpo.lt


Durys atidaromos: Lapkričio 4 d. 9:00 val.
                               Lapkričio 5 d. 9:45 val.


Studentams, moksleiviams, senjorams taikomos nuolaidos. Kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą.
Vaikai iki 7-nerių metų įleidžiami nemokamai


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius