Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MEDIENA, BALDINĖS MEDŽIAGOS, ĮRENGIMAI IR TECHNOLOGIJOS 2016

K 2016-10-06 10:00 - Š 2016-10-08 18:00
Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras
3.00 - 4.00
BALDAI

MEDIENA. BALDINĖS MEDŽIAGOS, ĮRENGIMAI IR TECHNOLOGIJOS

2016 M. SPALIO 6-8 D.,
VILNIUJE, Lietuvos parodų ir kongresų centre "Litexpo".
B2B PARODA
Atskiroje salėje kartu su paroda BALDAI rengiama paroda „Mediena. Baldinės medžiagos, įrengimai ir technologijos“, skirta pademonstruoti specialistams medienos pramonės ir baldų gamybos technologinį progresą ir inovacijas, medžiagų ir furnitūros įvairovę bei galimybes, medžio apdirbimo ir baldų gamybos stakles, įrankius, įrengimus ir konstrukcijas, skatinti tarptautinį bendradarbiavimą ir partnerytę tarp medienos produkcijos gamintojų, perdirbėjų, įrengimų, technologijų tiekėjų ir prekybininkų, baldų pramonės įmonių.BALDŲ FABRIKAS live
Jau ketvirtus metus parodoje MEDIENA. BALDINĖS MEDŽIAGOS ĮRENGIMAI IR TECHNOLOGIJOS vyks renginys BALDŲ FABRIKAS live, kurį rengia bendrovė Lintera UAB , Kauno Kolegija, asociacija „Lietuvos Mediena“ ir LITEXPO.  Tai unikali galimybė pamatyti baldų gamybos procesą – nuo projekto iki pakuotės:

• techninių procesų ir inovacijų demonstravimas, idėjų generavimas, kaip naudoti baldinių medžiagų ir audinių įvairovę, naujus įrankius ir mechanizmus.
• projektas, kur Kauno Kolegijos studentai turi galimybę pademonstruoti savo profesinius sugebėjimus , įmonės atranda potencialius baldų pramonės specialistus.

Šiais metais BALDŲ FABRIKAS live renginyje bus pristatomas minkštųjų baldų gamybos procesas.MEDKIRČIŲ SPORTO RUNGČIŲ DEMONSTRAVIMAS
Kauno Miškų ir Aplinkos Inžinerijos Kolegija, Husqvarna bei LITEXPO pristato naują projektą, kuriame parodos BALDAI 2016 metu lankytojai turės galimybę išvysti gyvą medienos apdirbimo ciklą.

Geriausi Lietuvos ir Europos medkirčiai Lietuvos parodų centre Litexpo pristatys paprastai vartotojo akiai retai pasiekiamus procesus - grandinės keitimą, kombinuotą ir tikslų pjaustymą, šakų genėjimą, skulptūrų pjaustinėjimą grandininiu pjūklu.  Unikali proga išvysti rungtis su šou elementais bei mesti iššūkį profesionalams!

Norite dalyvauti ar turite klausimų: baldai@litexpo.lt

ORGANIZATORIUS:

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
MEDIENA, BALDINĖS MEDŽIAGOS, ĮRENGIMAI IR TECHNOLOGIJOS 2016 K 2016-10-06 10:00 Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras 3.00 - 4.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 10:00
Vaikai iki 7-erių metų įleidžiami nemokamai
Nuolaidos:
- 1€ studentams, senjorams, moksleiviams (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius