Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2016

K 2016-10-06 10:00 - S 2016-10-09 16:00
Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras
3.00 - 4.00
BALDAI

BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS


2016 M. SPALIO 6-9 D.,
VILNIUJE, Lietuvos parodų ir kongresų centre "Litexpo".


APIE PARODĄ:
Tarptautinė paroda BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS jau trečią dešimtmetį sėkmingai kuria ryšius tarp baldų dizaino, gamybos ir verslo.

Tai vienintelė specializuota paroda Lietuvoje, skatinanti baldus kuriančių dizainerių ir gamintojų bendradarbiavimą, dizaino įdarbinimą, garsinanti lietuvišką dizainą ir jo kūrėjus.

Kasmet paroda suburia baldų gamintojus ir pardavėjus iš Lietuvos ir užsienio, demonstruoja naujausias baldų gamybos ir interjero dizaino tendencijas specialistams bei galutiniams vartotojams, besidominantiems naujovėmis baldų rinkoje.

BALDAI:
Parodos dalis, pristatanti naujausias įvairios paskirties baldų kolekcijas, vyraujančias baldų gamyboje tendencijas, medžiagas, faktūras, spalvų gamas.


INTERJERAS:
Parodos dalis, skirta pademonstruoti baldų ir interjero derinimo galimybes, naujausias interjero kūrimo tendencijas,
sprendimus, apšvietimo galimybes, sienų, grindų dangas, namų tekstilės, vonios kambario ir kitas apdailos medžiagas, interjero detales ir puošmenas.

TeXtilė interjere –  antrą kartą rengiama unikali ir  intriguojanti tekstilės ekspozicija pateiks netikėtas idėjas interjerui.

Žurnalo NAMAS IR AŠ rengiama interjero ekspozicija "Lietuvybės akcentai šiuolaikiniame interjere. Išsaugoti dizaino elementai” leis geriau pažinti unikalius Lietuvos bruožus interjero dizaine ir įkvėps pritaikyti šias tendencijas savo namų interjero kūrime.

Parodos metu bus pristatomi senos ir naujos kartos profesionalūs kūrėjai, kurie savo šiuolaikiniuose darbuose – architektūroje, interjere ir kultūros paveldo objektuose populiarina Lietuvos tapatybę, taip pat Jūsų lauks interaktyvios paskaitos.

ARCHZONA:
Pirmą kartą parodoje architektams ir dizaineriams skirtoje atskiroje erdvėje vyks specializuotas renginys „ARCHZONA”, kuriame garsiausių interjero elementų gamintojų atstovai (apšvietimo, santechnikos, apdailos medžiagų ir kt.) specialistams pristatys naujausius savo produktus ir paslaugas. Taip pat bus skaitomi dalykiniai pranešimai. „ARCHZONA” veiks spalio 6-7 dienomis.

DIZAINAS. DIZAINAS LT. DIZAINO GALERIJA. DIZAINO ŠNEKOS:
Parodos dalis, skirta lietuviško dizaino pristatymui, baldų kūrėjų ir gamintojų bendradarbiavimui skatinti.  Dizaino galerija šiemet tradiciškai pristatys perspektyviausių jaunųjų dizainerių darbus, skatins rinktis lietuvišką produkciją kvies diskutuoti apie dizaino svarbą.  Specialiai įrengtose erdvėse kasdien vyks susitikimai su pasauliniais dizaino autoritetais bei pripažintais Lietuvos dizaineriais, pokalbiai ir diskusijos dizaino temomis.


Norite dalyvauti ar turite klausimų: baldai@litexpo.lt

ORGANIZATORIUS:
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

PARTNERIAI:
Asociacija Lietuvos dizaino forumas, žurnalai: Interjeras.lt, Namas ir Aš
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2016 K 2016-10-06 10:00 Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras 3.00 - 4.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 10:00
Vaikai iki 7-erių metų įleidžiami nemokamai
Nuolaidos:
- 1 € studentams, senjorams, moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius