Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pasivaikščiojimas po taborą

Pr 2017-08-28 18:30 - Š 2017-09-09 23:59
30.00
Pasivaikščiojimas po taborą. Vedėjas Marek buvo priklausomas nuo narkotikų, o dabar padeda sveikti kitiems. Taboro teritorija jam pažįstama. Jis pradės nuo pasakojimo apie romų tautą, jų kilmę ir neįprastas, įdomias tradicijas. Išgirsite ir legendą, aiškinančią, kodėl romai nėra sėsli tauta ir kokia šalis laikoma jų tėvyne. Sužinosite ir apie romų bendruomenės rengiamas šventes, energingus tradicinius šokius ir įspūdingą moterų aprangą. Romų prakeiksmai apiberiant kapų žemėmis- mitas ar tiesa? Sužinosite renginio metu.

Pamatysite skirtumus tarp 3 taborų: Žemutinio, Viršutinio ir Tolimojo. Pastarasis laikomas mažiausiai saugiu. Išgirsite šokiruojančių skaičių ir faktų apie tamsiąją taboro realybę: kaip pardavinėjami narkotikai, kiek pinigų jiems per vieną dieną iššvaistydavo ir pats vedėjas. Kirtimai, kaip ir kiti Vilniaus mikrorajonai- vieša vieta. Narkotikų įsigyti ar vartoti čia atvyksta ne romų tautybės asmenys. Sutikti juos ar vietinius gyventojus renginio metu- didelė tikimybė. Galite būti palydėti smalsių žvilgsnių ar komentarų. Tad jautresniems dalyviams primename, kad savo asortimente turime ir ramesnių ekskursijų.

Susitikimo vieta:
Prie „VCUP“ pagrindinio įėjimo (Upės g. 9, Vilnius)

Saugumas (N-18):
Prieš renginį pateiksime dokumentą, kurį pasirašydami patvirtinsite, kad dalyvaujate įvertinę galimą riziką. Susipažinti su dokumentu prašome čia.

Į kainą įskaičiuota:
kelionė mikroautobusu, saugos tarnybos, vedėjo ir organizavimo paslaugos.

Pakeitimai:
dėl įvairių nenumatytų atvejų (pvz. mitingas, policijos reidas ir kt.) renginio programa gali neženkliai kisti.

Parama:
Dalis šios pramogos pelno yra skiriama reabilitacijos centrui „Naujas gyvenimas“. Kviečiame ir Jus prisidėti prie priklausomybę turinčių asmenų sveikimo. Finansiškai paremti reabilitacijos centrą galite čia.
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai