Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Provokuojantis, jaudinantis ir interaktyvus veiksmo žaidimas ''Mysteria''

S 2017-12-10 17:00
Spaudos Rūmai (įėjimas š kitos rūmų pusės), Vilnius
Įvykęs renginys
Kai pabėgimo žaidimai pradeda pabosti, o siekis gauti adrenalino vis dar išlieka,  kviečiame išbandyti visiškai  naują pramogą – veiksmo žaidimą – performansas „Mysteria“, skirtą tik suaugusiems dalyviams.
Čia užduotys ir galvosūkiai tampa antraplaniais, nes bet kurią akimirką gali įvykti tai, ko net negalėjote įsivaizduoti. Kuriamos realybės pojūtis iki paskutinės akimirkos neapleidžia dalyvių. Patikėti, kad tai ne žaidimas labai paprasta. Žaidėjai neužsilaikys vienoje vietoje, o kai atrodys, kad tuoj viskas baigsis, jau kitą akimirką ši viltis bus atimta.

Išnaudojant 700 m2 erdvę Spaudos rūmuose, buvo įrengtos įvairios patalpos, specialieji efektai, garso ir apšvietimo įranga. Svarbiausias elementas žaidime – dramatizuota profesionalių teatro aktorių vaidyba, kurie be pagrindinių veiksmo scenų dar paruošė intrigų ir improvizacijos puokštę dalyviams.
Tai intriguojantis, jaudinantis ir įtraukiantis, vietomis reikalaujantis drąsių sprendimų  žaidimas, leisiantis išbandyti savo galimybių ribas, kai gali pasitikėti tik savimi, nepriklausomai nuo to, kokie geri draugai yra komandoje, kadangi žaidime yra ir daug individualių užduočių.

Užsakiusiems pramogą dalyviams žaidimas prasidės nuo kvietimo į slaptą klubą ir slaptažodžio. Atvykę susitartu laiku dalyviai gaus unikalią galimybę persikelti į kitą realybę, patikrinti savo asmenines ribas, drąsą, sugebėjimą reaguoti stresinėse situacijose. Žaidėjai įsipainios į paslaptingą istoriją, atsidurs tarsi spektaklio ar kino filmo viduje, kur tolimesnė eiga priklausys nuo jų sprendimų ir poelgių. Žaidimas skirtas 2-6 asmenų komandai.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Provokuojantis, jaudinantis ir interaktyvus veiksmo žaidimas ''Mysteria'' S 2017-12-10 17:00 Spaudos Rūmai (įėjimas š kitos rūmų pusės), Vilnius
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Renginio trukmė: 60-90 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-18
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Laisvės pr. 60 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Linksmadienis, UAB
M.Jankaus 14-14 Vilnius
Įmonės kodas 302334471
PVM kodas LT100005690317