Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Sėkmės Formulė Versle

Pn 2016-10-21 13:00
Best Western Hotel Vilnius, Gintaro konferencijų salė
Įvykęs renginys
Sėkmės Formulė Versle

Kas yra sėkmė būtent Jums?  Vieniems tai pripažinimas, kitiems valdyti didelę įmonę, kitiems uždirbti dideles pajamas, kitiems būti pirmuose internetiniuose puslapiuose ir visiems informuoti ką veiki, kitiems turėti daug pinigų, dar kitiems turėti sveiką kūną ir protą, dar kitiems nusipirkti išskirtinę mašiną ar būstą, dar kitiems rasti atsipalaidavimą ir harmoniją viduje ir taip toliau, kiek žmonių tiek svajonių ir sėkmės troškimų...
Kaip tai rezonuoja su verslu ir koks yra bendras sėkmės vardiklis versle?
Šiuose mokymuose kalbėsiu, kas iš tiesų kuria vertę, kokia yra vertės judėjimo grandinė siejanti mikro ir makro aplinką ir koks yra faktorius, kuriantis sėkmę įmonei ir verslui. Tai pati esmė iš vadybos, finansų ir psichologijos, sujungianti žmogaus ir verslo sąsajas. Tai nėra nuvykimas kažkur, o nuolatinis procesas apjungiantis žmogaus sprendimus, verslo aplinką, santykius ir kuriamą produktą, kurį naudoja mūsų klientai. Ir visa tai yra rezultatas, kurį sukūrėme per apibrėžtą laikotarpį, ne be reikalo paplitęs posakis „laikas yra pinigai“. Tai yra apie realų įmonės augimą horizontaliai ir vertikaliai, apie pinigus, harmoniją, verslą, klientą, žmogaus unikalumą ir veiklos rezultatą! 

Mokymai vyks nuo 13.00 iki 16.30 val.
Klaipėdoje  2016 m. spalio mėn. 7 d. (Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, konferencijų salė, adresu H. Manto 84, Klaipėda)
Kaune         2016 m. spalio mėn. 14 d. (Hotel SANTAKA, „Židinio“ konferencijų salė, adresu  J.Gruodžio g. 21, Kaunas)
Vilniuje       2016 m. spalio mėn. 21 d. (Best Western hotel Vilnius, Gintaro konferencijų  salė)

Kaina 95 EUR (jeigu perkami visi trys seminarai taikoma 5% nuolaida 90.25 EUR),  į kainą įskaičiuota kava, arbata ir pažymėjimai apie išklausytus mokymus. Daugiau informacijos suteiksime +370 656  11877 arba info@ceeffo.lt
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Sėkmės Formulė Versle Pn 2016-10-21 13:00 Best Western Hotel Vilnius, Gintaro konferencijų salė
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Nuolaidos: 
- perkant bilietus į visus seminarus 5%

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius
CEEFFO consulting, UAB
H.Manto 84-231 Klaipėda