Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Tikslūs sprendimai nepriekaištingai sveikatai ir visaverčiam gyvenimui''!

Š 2017-10-21 11:00 - S 2017-10-22 17:00
Artis Centrum Hotels, Vilnius
97.00 - 109.00
Lietuvoje analogų neturintis dviejų dienų praktinis seminaras „Tikslūs sprendimai nepriekaištingai sveikatai ir visaverčiam gyvenimui“!

Daugybę mokslinių tyrimų visame pasaulyje atlikęs, tarptautinį pripažinimą pelnęs norvegų mokslininkas, daktaras, autorius, naujosios medicinos paradigmos kūrėjas Thomas Aksnesas ir vėl Lietuvoje! Pirmojo vizito metu Thomo paskaita patyrė anšlagą ir sulaukė milžiniško žurnalistų susidomėjimo. Dalyvių prašymu, spalio 21-22 d. vyks antrasis, jau praktinis seminaras su Thomu Aksnesu. Tie, kuriems nepavyko patekti į pirmąją paskaitą, pagaliau galės sudalyvauti naujame, bet jau praktiniame dviejų dienų trukmės seminare. Šis seminaras – ne tik pratęsimas ir pagilinimas aktualiausių pirmosios Thomo paskaitos Vilniuje temų, bet ir visai nauja programa, kurią Thomas Aksnesas sukūrė kartu su bestselerių autore, emocinio intelekto lavinimo specialiste, asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ įkūrėja Andre Amiya Pabarčiūte.

KAIP susikurti nepriekaištingą sveikatą išvengiant vaistų ir cheminės intervencijos? KAIP patirti realizaciją ir pasitenkinimo jausmą visose gyvenimo srityse? Apie visa tai sužinokite iš šių sričių profesionalų!

Šiais laikais esame paskendę viena kitai prieštaraujančios informacijos apie sveikatą, mitybą, laimę, darnų gyvenimo būdą gausoje. Kaip atsirinkti, kuri informacija yra pagrįsta, galinti išties išspręsti sveikatos problemas ir laimingo gyvenimo uždavinius, o kuri tėra mėgėjiška, klaidinanti profanacija ar mada?

Įkūręs daugiau nei 200 „Health Optimizing“  klinikų visame pasaulyje, gydantis be vaistų ir konsultuojantis pasaulio įžymybes, sveiko gyvenimo būdo specialistas Thomas Aksnesas padės rasti atsakymus į šiuos klausimus. Asmenine ir šimtų tūkstančių pacientų teigiama patirtimi besiremiantis Thomas Aksnesas siūlo praktinį mokymą kartu su Andre Amiya Pabarčiūte. Andrės Amiyos mokymų programos moterims ir poroms, knygos bei paskaitos jau padėjo tūkstančiams žmonių išlaisvinti vidinį potencialą ir rasti darnaus gyvenimo sprendimus.

Rinkis patarimus specialistų, kurie ne tik pasakoja naudingą informaciją, bet ir patys praktiškai pritaikę savo gyvenime!

Thomo Aksneso ir Andrės Amiyos Pabarčiūtės praktinio seminaro „Tikslūs sprendimai nepriekaištingai sveikatai ir visaverčiam gyvenimui“ TEMOS:

• Įstabus žmogaus kūno fenomenas: savęs gydymo ir savireguliacijos principai.
• Kaip įgalinti savo kūną susitvarkyti su įvairiais negalavimais.
• Kaip konkrečiai įveikti kasdienius susirgimus išvengiant vaistų.
• Chroniškų ligų gydymas ir prevencija.
• Kaip turėti gerokai daugiau energijos kasdien.
• Visaverčio gyvenimo modelis.
• Trijų krypčių metodika sėkmingam ir visaverčiam gyvenimui.
• Praktiniai sprendimai: kaip išsivaduoti iš kasdienybės ir sukurti įdomų, realizaciją teikiantį gyvenimą.
• Esminiai darnių santykių poroje dėsniai.
• Gydančios ir sveikatą puoselėjančios mitybos atsakymai.
• Kaip be didelių pastangų pritaikyti sveiko gyvenimo būdo patarimus savo gyvenime ir pakeisti mitybos įpročius.

Seminaras bus orientuojamas į tuo metu susirinkusius dalyvius. Patys dalyviai turės galimybę pasirinkti jiems aktualiausias temas, į kurias norės pasigilinti išsamiau. Be to, seminaro metu bus galima užduoti klausimus, susijusius su dėstomomis temomis.
SVARBU! Kiekvienas užsiregistravęs dalyvis papildomai gaus kovo 15 d. Vilniuje įvykusios Thomo Aksneso paskaitos vaizdo įrašą, kurį bus rekomenduojama pažiūrėti prieš atvykstant į šį praktinį seminarą. Norėdami gauti paskaitos įrašą rašykite mums el.paštu: info@soulaction.lt laiške nurodydami savo vardą, pavardę ir bilieto numerį.

Dviejų dienų seminaras vyks lietuvių ir anglų kalbomis.

SEMINARO DATA: spalio 21-22 d.

SEMINARO PROGRAMA:

Spalio 21 d. šeštadienis:
10:00 – 11:00 dalyvių registracija
11:00 – 13:00 pirma sesija
13:00 - 14:30 pietų pertrauka (pietūs neįtraukti į kainą)
14:30 – 16:30 antra sesija
16:30 – 17:30 klausimai ir atsakymai

Spalio 22 d. sekmadienis:
11:00 – 13:00 pirma sesija
13:00 – 14:30 pietų pertrauka (pietūs neįtraukti į kainą)
14:30 – 16:00 antra sesija
16:00 – 17:00 klausimai ir atsakymai

SEMINARO VIETA: viešbutis „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius.

DVIEJŲ DIENŲ SEMINARO KAINA: 97 Eur be vertimo, 109 Eur su vertimu. Nuo spalio 1 d.  bilieto kaina: 107 Eur be vertimo, 119 Eur su vertimu.

DAUGIAU INFORMACIJOS:

Thomas Aksnesas
Norvegas sukūrė savo gydymo metodą: nereikia nei skalpelių, nei medikamentų („LRT“ televizijos laida „GYVENIMAS“, 2017 m. kovo 3 d.)
Mūsų kūnas gali pats save gydyti, tereikia nustatyti tikslias sutrikimų priežastis! („TV3“ žinių reportažas su Thomas Aksnes ir jo pagydyta paciente iš Lietuvos, 2017 m. vasario 26 d.)
Nauju metodu norvegas nuo visų ligų žmones pagydo be vaistų („LRYTAS.LT“, 2017 m. kovo 4 d.)

Andrė Amiya Pabarčiūtė
LRT laida „Stilius“ su Andre AMIYA Pabarčiūte (2016 m. gruodžio 10 d.)
● Andrė Amiya Pabarčiūtė konferencijoje „Veikli“ - „Meilės evoliucija poroje“
● Ištrauka iš Andrės AmiyaPabarčiūtės ir Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaro „Kaip auginama ir puoselėjama meilė santykiuose?“
12 metų lyg medaus mėnesį gyvenanti pora pateikė laimės receptą („LRYTAS.LT“, 2016 m. rugsėjo 12 d.)
● Andrė Amiya Pabarčiūtė apie vieną iš žalingiausių įpročių, neleidžiantį būti laimingiems (15min.lt , 2017 m. birželio 13 d.)
● Plačiau apie asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ įkūrėją ir vadovę

www.soulaction.lt

Renginio nuoroda: http://www.soulaction.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Tikslūs sprendimai nepriekaištingai sveikatai ir visaverčiam gyvenimui''! Š 2017-10-21 11:00 Artis Centrum Hotels, Vilnius 97.00 - 109.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas: nėra
Trukmė: 2 dienų seminaras
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Totorių g. 23 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Art&Social Projects, VšĮ
Art&Social Projects, VšĮ
V. Krėvės pr. 29-2 Kaunas
Įmonės kodas 1302760421