Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Verslo sėkmė per tris dienas

T 2016-10-19 14:00 - Pn 2016-10-21 23:59
96.00
Pirma dalis 

Verslo Pokyčiai ir Įmonės Augimo subtilybės

Tai mokymai apie įmonės verslo ciklą ir augimo subtilybes, čia suprasite:
 kokie yra verslo ciklai,
 kokios yra normalios, o kokios nenormalios problemos, kurios sprendžiasi pačios, o kurios ne?
 kaip pakeisti dėmesį į valdymo procesus, kurie būtų efektyvūs ne tik šiandien bet ir po metų...
 kodėl vienos įmonės išauga, o kitos ne, kas už to slepiasi, kaip įžvelgti būsimas kliūtis ir joms ruoštis jau dabar, nes kiekviena įmonė praeina panašias kliūtis, kad  užimtų didesnę rinkos dalį ir uždirbtų didesnes pajamas bei pelną.
Galbūt suabejojote, todėl pateiksiu pavyzdį, kai šeima susilaukia pirmo kūdikio yra daug nežinomų dalykų - kaip rūpintis pirmais, kaip trečiais metais, o kaip surasti bendrą kalbą ir kiek jam duoti laisvės, kai jis yra šešiolikos... tai visiškai skirtingi etapai pradedant nuo kūdikystės-vaikystės-paauglystės-brandos. Visiems etapams reikia skirtingos patirties, skirtingų sprendimų, reikia kitokio požiūrio ir išminties, kad būtų harmoningi santykiai.
Įmonė turi tuos pačius ciklus, kaip pavyzdys gali būti kai turime tik idėją - kai  jau įmonė įsteigta - kai ji generuoja pajamas ir sėkmingai dirba rinkoje 8 ar 20 metų. Sutikite, kad valdymo sprendimai yra visiškai kitokie. Skirtumas tarp įmonės verslo ciklo ir žmogaus gyvybingumo ciklo tas, kad įmonės senėjimą galima sustabdyti ir išlikti klestėjimo stadijoje, o žmogus vistiek sensta.
Mokymuose kalbėsime, kaip plėsti verslą panaudojant mažiausiai resursų, numatyti galimas kliūtis, joms pasiruošti, kaip  pasiekti verslo klestėjimo stadiją ir joje išlikti. Tai pati esmė versle, nes kitaip arba verslas stovi, arba vyksta senėjimo procesas, kuris ir kuria nepageidaujamus kaštus, kurie dažnai užstringa lyg vakuume...Tada esame nepatenkinti, dienos ar metai praeina ir kai atsigręži atgal, supranti, kiek yra iššvaistyta laiko ir likę neišpildyti lūkesčiai...
Šie mokymai skirti tiems, kurie yra pasiruošę kažką keisti, ieško naujų įžvalgų, nori tobulinti verslą ir sutaupyti pinigų vykdant įmonės augimo procesus, todėl kviečiu pateikti klausimus jau dabar ir dalyvauti!
Iki pasimatymo mokymuose!

Mokymuose naudojame teoriją, gyvenimiškus pavyzdžius ir praktines užduotis.

Mokymai vyks nuo 14.00 iki 17.30 val.
Klaipėdoje  2016 m. spalio mėn. 5 d. (vieta – informuosime dalyvius asmeniškai)
Kaune         2016 m. spalio mėn. 12 d. (vieta – informuosime dalyvius asmeniškai)
Vilniuje       2016 m. spalio mėn. 19 d. (vieta – informuosime dalyvius asmeniškai)

Kaina 85 EUR (jeigu perkami visi trys seminarai taikoma 5% nuolaida 80.75 EUR),  į kainą įskaičiuota kava, arbata ir pažymėjimai apie išklausytus mokymus.  Daugiau informacijos suteiksime +370 656  11877 arba info@ceeffo.lt

Antra dalis

Vadovavimo  Stiliai  ir  Komandos  Sėkmė

Kas yra vadyba ir lyderystė? Žodynas pateikia įvairias sąvokas, kaip pavyzdžiui - vesti kitus žmones, teisė nuspręsti, veikti, organizuoti, planuoti, pasiekti tikslus, motyvuoti, kontroliuoti ... Kaip tai pritaikome praktiškai? Kodėl vieniems tai puikiai sekasi, o kiti galbūt nėra sėkmingi tiek, kiek norėtų? Šie mokymai yra apie vadovavimo stilius įmonėje ir komandos formavimą, kad įmonė būtų sėkminga, darbuotojai laimingi, o savininkas pasiektų savo tikslus!
Kiekvienas vadovas siekia suformuoti komandą ir kad išsiskirtų nuo konkurento:
 Geresnėmis paslaugos ar prekėmis nei konkurento,
 Tai mažiau kainuotų ir laiku būtų pristatytos,
 Būtų aukščiausios inovacijos versle,
 Ir kad įmonė pritrauktų geriausius talentus į komandą bei būtų atmosfera, kur kiekvienas norėtų dirbti.
Iš tiesų tai didžiulis iššūkis, kuris yra nuolat aktualus vadovui, nes tik sėkmingos komandos dėka, geros aplinkos ir žmonių talento panaudojimas sukuria pridėtinę vertę klientui, o tai ir yra tikslų pasiekimas bei sėkmė įmonei. Lyderiai įtakoja visą įmonės dinamiką ir procesus, to reikia, kad vyktų įmonės augimas, būtų sprendžiamos problemos šiandien ir sprendžiami klausimai ateityje, todėl įmonės lyderiai yra ta jėga įmonėje ant kurios pastatyta visa įmonė.

Mokymuose kalbesiu apie skirtingus vadovavimo stilius, kaip juos suderinti komandoje, ko reikia, kad panaudoti žmonių potencialą ir kaip keičiasi lyderystės stiliai pagal verslo ciklus skirtingose verslo stadijose. Jeigu tai suderinta, tai komanda pasiekia ir viršija planuotus rezultatus, visi patenkinti, o atėjus rytojui norisi sugrįžti į darbą ir nuveikti kažką daugiau nei iki šiol... Kviečiu registruotis, dalyvauti ir iki susitikimo mokymuose!

Mokymai vyks nuo 14.00 iki 17.30 val.
Klaipėdoje  2016 m. spalio mėn. 6 d. (vieta – informuosime dalyvius asmeniškai)
Kaune         2016 m. spalio mėn. 13 d. (vieta – informuosime dalyvius asmeniškai)
Vilniuje       2016 m. spalio mėn. 20 d. (vieta – informuosime dalyvius asmeniškai)

Kaina 85 EUR (jeigu perkami visi trys seminarai taikoma 5% nuolaida 80.75 EUR),  į kainą įskaičiuota kava, arbata ir pažymėjimai apie išklausytus mokymus.  Daugiau informacijos suteiksime +370 656  11877 arba info@ceeffo.lt
Trečia dalis
Sėkmės Formulė Versle

Kas yra sėkmė būtent Jums?  Vieniems tai pripažinimas, kitiems valdyti didelę įmonę, kitiems uždirbti dideles pajamas, kitiems būti pirmuose internetiniuose puslapiuose ir visiems informuoti ką veiki, kitiems turėti daug pinigų, dar kitiems turėti sveiką kūną ir protą, dar kitiems nusipirkti išskirtinę mašiną ar būstą, dar kitiems rasti atsipalaidavimą ir harmoniją viduje ir taip toliau, kiek žmonių tiek svajonių ir sėkmės troškimų...
Kaip tai rezonuoja su verslu ir koks yra bendras sėkmės vardiklis versle?
Šiuose mokymuose kalbėsiu, kas iš tiesų kuria vertę, kokia yra vertės judėjimo grandinė siejanti mikro ir makro aplinką ir koks yra faktorius, kuriantis sėkmę įmonei ir verslui. Tai pati esmė iš vadybos, finansų ir psichologijos, sujungianti žmogaus ir verslo sąsajas. Tai nėra nuvykimas kažkur, o nuolatinis procesas apjungiantis žmogaus sprendimus, verslo aplinką, santykius ir kuriamą produktą, kurį naudoja mūsų klientai. Ir visa tai yra rezultatas, kurį sukūrėme per apibrėžtą laikotarpį, ne be reikalo paplitęs posakis „laikas yra pinigai“. Tai yra apie realų įmonės augimą horizontaliai ir vertikaliai, apie pinigus, harmoniją, verslą, klientą, žmogaus unikalumą ir veiklos rezultatą! 
Kviečiu registruotis ir dalyvauti.

Mokymai vyks nuo 13.00 iki 16.30 val.
Klaipėdoje  2016 m. spalio mėn. 7 d. (vieta – informuosime dalyvius asmeniškai)
Kaune         2016 m. spalio mėn. 14 d. (vieta – informuosime dalyvius asmeniškai)
Vilniuje       2016 m. spalio mėn. 21 d. (vieta – informuosime dalyvius asmeniškai)

Kaina 95 EUR (jeigu perkami visi trys seminarai taikoma 5% nuolaida 90.25 EUR),  į kainą įskaičiuota kava, arbata ir pažymėjimai apie išklausytus mokymus. Daugiau informacijos suteiksime +370 656  11877 arba info@ceeffo.lt
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti