Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ADVENTO KALENDORIUS: 24 BISAI

A 2017-12-26 13:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
16.00 - 20.00
Gruodžio 26 d., antradienį, 13 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

ADVENTO KALENDORIUS:
24 BISAI

Solistas
GINTARAS JANUŠEVIČIUS,
fortepijonas


Už muzikinių charakterių įvairovę Vokietijos spaudoje „chameleonu“ pramintas G. Januševičius dovanoja Lietuvos klausytojams savitą „Advento kalendorių“, kuriame sudėjo kiekvienai Advento dienai parinktas žėrinčias ir spalvingas pjeses – žymiausių pasaulio pianistų koncertinius bisus, o kartu ir savo atrastus muzikinius brangakmenius. „Tai bus virtuoziškas, daug fizinės ištvermės reikalaujantis pasirodymas. Žinome, kad bisai – išskirtinės miniatiūros įspūdžiui apie atlikėją sustiprinti – vainikuoja koncertų pabaigas. Man bus dideliu iššūkiu visame koncerte groti tokio lygio pjeses – mėgstamiausius mano bei žymiausius pianizmo istorijoje bisus.“, – dalinasi mintimis atlikėjas.

Pianistas G. Januševičius muzikos pasaulyje išgarsėjo 2004-aisiais, tapęs jauniausiu prestižinio Tarptautinio Monrealio konkurso finalininku. Konkurso pusfinalyje jo paskambinti S. Rachmaninovo Etiudai-paveikslai Op. 39 buvo giriami tokių fortepijono meistrų, kaip Jean-Philippe Collard, Kum-Sing Lee, Michel Dalberto, Benedetto Lupo, o šio atlikimo įrašą kasmet transliuoja klasikinio radijo stotys nuo JAV iki Australijos. Pirmą kartą su orkestru pianistas skambino būdamas 15 metų, netrukus įvyko ir jo debiutas legendinėje Maskvos P. Čaikovskio konservatorijos Didžiojoje salėje. Nuo tada įvairias solines bei kamerines programas jis pristatė daugelyje Lietuvos ir Vokietijos miestų, o taip pat Niujorke, Vašingtone, Hamamacu, Rio de Žaneire, Londone, Paryžiuje, Madride, Barselonoje, Berlyne, Romoje, Vienoje, Stokholme, Tel Avive, Šendžene, Varšuvoje, Prahoje, Budapešte, Dubline, Ciuriche, Kišiniove ir kt.

Atlikėjas mokėsi Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijoje bei Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje (mok. V. Potejenko, V. Kulikauskienė, J. Bialobžeskis), studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, mokslus tęsė Hanoverio aukštojoje muzikos ir teatro mokykloje (prof. Bernd Goetzke, Vladimiras Krainevas, Lazaris ir Valentina Bermanai).

G. Januševičius yra koncertų ciklo „Plathner's Eleven“ įkūrėjas bei garbės meno vadovas, o taip pat vadovauja dviejų koncertinių salių veiklai bei dviems muzikos konkursams. Jis kasmet skaito paskaitas bei veda meistriškumo kursus Japonijoje, Kinijoje, Brazilijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Rumunijoje, Moldavijoje, Izraelyje, Latvijoje bei Lietuvoje.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ADVENTO KALENDORIUS: 24 BISAI A 2017-12-26 13:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.00 - 20.00
Svarbi informacija

Nemokamai įleidžiami vaikai iki 5 m. amžiaus.

Nuolaida:
- senjorams, studentams, moksleiviams, neįgaliesiems - 20 proc. (renginio vietoje pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- su OMNI ID kortele - 20 proc. (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Įmonės kodas 302719606