Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Aksominės muzikos istorijos

A 2017-08-08 19:00
Palangos gintaro muziejus, Palanga
11.00
PASAULIO BALSAI
Muzikos festivalyje „Ave Maria“

Rugpjūčio 8 d., antradienis, 19 val.
Palangos gintaro muziejus

Aksominės muzikos istorijos

DUO LORENZEN (Izraelis)
ECKART LORENZEN (smuikas)
BATIA STEINBOCK LORENZEN (fortepijonas)

Rugpjūčio vakarai Palangoje ypatingi – persmelkti sodraus jūros dvelksmo, medžių šakomis keliaujančio vėjo šlamesio bei nuspalvinti dangaus skliaute pabirusių žvaigždžių… Argi rasis tinkamesnis metas aksominėms muzikos istorijoms? 

Festivalio svečiai iš saulėto Izraelio – DUO LORENZEN – duetas gyvenime ir scenoje. Eckartas Lorenzenas – Izraelio operos simfoninio orkestro Rishon LeZion pirmasis smuikas – dirbo koncertmeisteriu Turino RAI nacionalinio simfoninio, Arturo Toskanini orkestro Parmoje, Junge Deutsche filharmonijos ir Izraelio kamerinio orkestrų  koncertmeisteriu. Griežė pirmuoju smuiku Berlyno filharmonijos orkestre kuomet jam vadovavo maestro Herbertas von Karajanas. Solistas laimėjo prizus prestižiniuose konkursuose – Paganini Genujoje, Sophr – Freibergo mieste. Bendrdarbiavo su pripažintais pasaulyje kolektyvais ir atlikėjais – Luciano Pavarotti, Shlomo Mintz, Umberto Michelangeli, Luciano Berio. Pastaruoju metu E. Lorenzenas kaip solistas ir koncertmeisteris gastroliuoja su maestro Danieliu Orenu. 

Batia Steinbock Lorenzen fortepijono meistriškumo mokėsi nuo penkerių. Baigusi studijas Tel Avivo muzikos akademijoje, vėliau – Berlyno aukštojoje muzikos mokykloje – pianistė laimėjo specialią stipendiją ir išvyko stažuotis į Italiją pas maestro Francą Rossi iš legendinio „Quartetto Italiano“. Atlikėjai atsivėrė pasaulio scenų durys, ji aktyviai koncertuoja Europoje, atstovavauja Italiją šiuolaikinės muzikos festivaliuose visame pasaulyje.

Įkūrę fortepijono ir smuiko duetą DUO LORENZEN atlikėjai tęsia tarptautinę karjerą. Duetas laimi pagrindinius prizus tarptautiniuose konkursuose – Gui (Florencija), Trapani (Sicilija), o vienas iš svarbiausių – Italijoje laimėtas pagrindinis spaudos prizas už  Brahmso, Debussy ir Beethoveno sonatų atlikimą. Duetas nuolatos koncertuoja  „Virtuosi Festival“ (JAV), Šlerno (Italija),  V. Gergievo Izraelyje organizuojamame „Raudonosios jūros“ festivaliuose.

Aksominėse muzikos istorijoje – J. S. Bacho, J. Brahmso, C. Debussy, P. de Sarasates, 
J. Achrono kūriniai.

Bilietas – 10 Eur. Bilietus galima įsigyti Nacionalinio bilietų platintojo sistemoje „Bilietai LT“ bei  Palangos gintaro muziejuje.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Aksominės muzikos istorijos A 2017-08-08 19:00 Palangos gintaro muziejus, Palanga 11.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 20 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 15 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-10
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vytauto g. 17 Palanga Lietuva
Organizatorius
Cantus firmus, VšĮ
Taikos g. 132-25 Vilnius
renginiai@cantusfirmus.lt
Įmonės kodas 300535098