Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ALISA NUOTYKIŲ ŠALYJE. 3D MIUZIKLAS

K 2016-10-20 18:00
„Alisa stebuklų šalyje“
inovacinis 3D miuziklas visai šeimai.


1 bilietas suteikia nemokamus 3D akinius.
Informacija telefonu: 867026109
Kiekis ribotas, nuolaida taikoma tik pirmiesiems 200 bilietų.
Šeimyninis nuotykių miuziklas “ Alisa stebuklų šalyje“- tai  įspudingi naujausių 3D technologijų suderinimai ir aktorių veikla (jų scenoje daugiau dvidešimties). Miuziklo pagrinde naujas netikėtas mylimos knygos perskaitymas-šiuolaikinės mergaitės Alisos, svajojančios apie “estrados žvaigždės” šlovę ir keliaujančios į stebuklingą užkulisių  šou –verslo pasaulį.

Mūsų miuzikle stebuklai tampa realybe, o realybė panaši į stebuklą.                                                                 
3D vaizdų stebuklų pasaulis  atgimstantis didžiuliame ekrane, užburia. Daugelis objektų tiesiog skraido prieš žiūrovus ir netgi šalia, ar aplink jų!  Visa tai-vyksta unikalių technologijų, 3D spec.efektų, sterioefektų ir stebuklingų akinių dėka! Taigi-taigi inovacinų, pirmą kart panaudojamų miuzikluose akinių, sukurtų pagal įmonės INFITEC , dėl NASA specialistų vartojimo paskirties  karinėjė ir medicinos srityje. Kartu su naujos kartos proektorias jie palaiko išskirtinės kokybės 3D proekciją, nepadarant žalos vaiko regėjimui.

3D miuziklas” Alisa stebuklų šalyje”- tai naujas, nelauktas amžinos Liuis Kerolla pasakos skaitymas. Aštraus siužeto, pilna nuotykių ir persivertimų, šiuolaikinės mergaitės Alisos kelionių istorija, svajojančios apie “estrados žvaigždės” šlovę ir keliaujančios į stebuklingą užkulisių  šou –verslo pasaulį. Šiame kebliame sėkmės  kelyje, jos laukia susitikimai su nuostabiais personažais . Ir kartais žiurovui  tenka galvoti  -kas gi tai. Ar tai pažįstamas Triušis, ar garsus personažas iš gliancinio žurnalo aplanko. Na , o pats pagrindas, mūsų spektaklis bus apie tai, kad tikras turtas-draugystė, atvirumas, sąžiningumas, principingumas, užuojauta, meilė artimiesiems - daug svarbesni nei visų pseudo "žvaigždžių" sėkmė. 

Praeitais metais sukako 150 metų didžiajai Levis Karol knygai, kuri sukūrė furorą pasaulinėje literatūroje ir lieka neišspręsta iki šių dienų. Savo ruožtu naujas 3D Maskvos Prodiusorių Centro“ Triumfas“ miuziklas keičia pažiūrą į šeimyninių miuziklų žanrą.

 
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai