Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ALMA MATER MUSICALIS

Pr 2017-11-06 18:00
Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius
5.00
Lapkričio 6 d.
Lietuvos edukologijos universiteto kolektyvai:
Akademinis choras AVE VITA
Vadovas ir dirigentas KASTYTIS BARISAS
Kamerinis orkestras CREDO
Meno vadovas prof., dr. REMIGIJUS VITKAUSKAS
Dainų ir šokių ansamblis ŠVIESA
Ansamblio meno vadovė JOLANTA KISIELYTĖ SADAUSKIENĖ
Choreografė RAMINTA ČYPLYTĖ
Orkestro vadovai EDITA NARMONTIENĖ ir ARVYDAS JANKUS
Chormeisteris VILIUS TAVORAS

Chore AVE VITA dainuoja apie 50 įvairių specialybių studentų. Nuo 1994 m. jam vadovauja doc. Kastytis Barisas. Kolektyvas stebina jaunatvišku žavesiu, entuziazmu, kūrinių atlikimo meistriškumu ir koncertinio repertuaro įvairove. Jis – respublikinių ir Baltijos šalių studentų  dainų ir šokių švenčių „Gaudeamus“, festivalių ir konkursų dalyvis, 18 tarptautinių konkursų Vokietijoje, Olandijoje Maltoje, Šveicarijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Belgijoje, Turkijoje, Čekijoje laimėtojas. Koncertavo JAV, Meksikoje, Italijoje, Portugalijoje, Austrijoje, Vengrijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Latvijoje, Slovakijoje, Ispanijoje ir kt. AVE VITA įvertintas „Aukso paukštės“ nominacija „Tarptautinio spindesio žvaigždė“. Per metus choras surengia apie 50 koncertų, jo atliekami kūriniai įrašyti garso kasetėje (1996) bei CD (2000, 2004, 2010, 2014 - 2016).

CREDO įkurtas 1994 m. kaip studentiškas kvartetas, kurio nariai keitėsi ko ne kasmet. Atlieka populiariąją pasaulio muziką, lavina estetinį skonį, ugdo ansamblinio muzikavimo įgūdžius, bendradarbiauja su žymiais Lietuvos atlikėjais. Repertuare – pasaulio klasika,  lietuvių autorių muzikos šedevrai, populiarios operečių melodijos. Ansamblio „The Beatles“, kitų lengvosios muzikos atlikėjų kūrinių aranžuotes komponuoja kolektyvo įkūrėjas ir vadovas prof., dr. R. Vitkauskas. Kolektyvas kviečiamas į tarptautinius mokslinius renginius, konferencijas, simpoziumus, tarptautinius  festivalius, koncertavo Baltarusijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Rusijoje, Vokietijoje. LR Seimas jau daugelį metų kviečia CREDO į iškilius mūsų Tautos renginius. Šiemet  repertuarą papildė Kinijos kompozitorių muzika. Jo atliekamų kūrinių įrašus transliuoja Lietuvos radijas.

Ansamblis ŠVIESA įkurtas 1954 m. Tai – trijų žanrų lydinys: tautinio sceninio šokio grupė, lietuvių liaudies ir kompozitorių sukurtas dainas atliekantis choras bei liaudies instrumentų ansamblis. Repertuaro pagrindas – stilizuotas, harmonizuotas, taip pat originalus folkloras. ŠVIESA šokiu, daina, muzika tarsi slapčiausiu visrakčiu atrakina, sušildo sielas gėriui ir grožiui. Ansamblis – nuolatinis respublikinių ir pasaulio lietuvių dainų švenčių, studentiškų festivalių „Gaudeamus“ dalyvis, daug koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje. 2003 m. kolektyvas buvo nominuotas aukščiausiu meno mėgėjų apdovanojimu – „Aukso paukšte“.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ALMA MATER MUSICALIS Pr 2017-11-06 18:00 Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius 5.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šv. Jono g. 12 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Lietuvos muzikų rėmimo fondas
A. Smetonos g. 8 – 3 Vilnius
Įmonės kodas 190726852